ورزشی

سرمربی تراکتورسازی به سیم آخر زد

سرمربی تراکتورسازی به سیم آخر زد

سرمربی تراکتورسازی به سیم آخر زد ، سرمربی اسپانیایی باشگاه تراکتورسازی تبریز در یک اقدام جنجالی به سیم آخر زد و به استوری ریکاردو آلوز هافبک سابق تیمش واکنش نشان داد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

واکنش های پاکو خمز سرمربی تراکتورسازی تبریز:

ریکاردو آلوز هافبک تراکتورسازی تبریز علیه سرمربی اسپانیایی تیم یک استوری اینستاگرامی منتشر کرد. او گفت که حرکات فیزیکی و کتک کاری میان آنها رخ داده است. اتفاق های جنجالی که قطعا برای باشگاه بزرگی همانند تراکتورسازی خوب نیست.

تیم تراکتور روز پنج شنبه در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با نتیجه 5 – 1 در برابر نفت مسجد سلیمان به پیروزی دست یافت. آلوز بهترین پاسور گل تراکتوری ها در این مسابقه در ترکیب اصلی حضور نداشت. باشگاه اعلام کرد که این بازیکن مصدوم شده است. اما این بازیکن در یک استوری در صفحه شخصی خودش به این موضوع واکنش نشان داد.

واکنش های پاکو خمز سرمربی تراکتورسازی تبریز

متن استوری آلوز در اینستاگرام چه بود؟

«هواداران عزیز، به‌صورت کاملاً واضح توضیح می‌دهم. آقای پاکو خمس (سرمربی تراکتور) روز سه‌شنبه تلاش کرد تا به من حمله فیزیکی کند و به همین خاطر خارج از ترکیب (دیدار با نفت مسجدسلیمان) بودم. مطابق چیزی که متوجه شدم، باشگاه نسبت به رعایت قوانین انضباطی باشگاه و قانون در قبال این رفتار ظالمانه، کارهای لازم را انجام می‌دهد. من آماده‌ام که به تیم خودم کمک کنم و اطمینان دارم برای بازی بعدی در ترکیب تیم خواهم بود. از حمایت شما تشکر می‌کنم».استراحت یک روزه؛ هدیه خمس به تراکتوری‌ها

متن استوری آلوز در اینستاگرام چه بود؟

حذف سریع استوری توسط هافبک پرتغالی تراکتوری ها:

بعد از این استوری بازیکن فوتبال ، سریعا آن را از صفحه خودش حذف کرد. این جنجال ها و اتفاقات داخلی برای یک باشگاه قدرتمندی همانند تراکتورسازی تبریز اصلا خوب نیست. ظاهرا سرمربی تراکتورسازی به سیم آخر زد. قطعا چنین واکنش هایی زشتی از سرمربی نام آشنا بعید است. باید ببینیم که واکنش باشگاه به این موضوعات چه خواهد بود.

 

واکنش تراکتوری‌ها به درگیری سرمربی و بازیکن خارجی

باشگاه تراکتورسازی تبریز در روز شنبه 12 فروردین پرونده مرتبط با درگیری فیزیکی سرمربی با بازیکن خارجی تیمشان را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. این موضوع با حضور ر هوشنگ نصیر زاده مدیر عامل باشگاه و پاکو خمز سرمربی تراکتور در جلسه ای رفع شده است.

سرمربی تراکتورسازی به سیم آخر زد

ظاهرا هافبک پرتغالی تیم تراکتور مدعی شد که غیبتش در بازی با نفت مسجد سلیمان به دلیل درگیری فیزیکی و دعوا با خمز بوده است.

 

 

پایان خوش تولد جنجالی در تراکتور/ آلوز: همه چیز حل شد، عذرخواهی می‌کنم

هافبک پرتغالی تیم تراکتور با یک استوری به این حاشیه ها و شایعات چند روز اخیر پایان داد. مرخصی ریکاردو آلوز برای برپایی جشن تولد در کشورش تبدیل به یک جنجال بزرگ در تراکتور شد. بازگشت دیر هنگام او باعث شد تا خمز ستاره گلساز خود را در مقابل نفت مسجد سلیمان خط بزند.

سرمربی تراکتور در مصاحبه تلویزیونی در روز شنبه ادعا کرد که مشکلی با بازیکنش ندارد و هیچکس نگران نباشد.

آلوز: همه چیز حل شد، عذرخواهی می‌کنم

 ظاهرا جلسه بین پاکو خمز، هوشنگ نصیرزاده و ریکاردو آلوز ختم به خیر شد و در پایان نیز ریکاردو آلوز استوری زیر را در این باره منتشر نموده است:

همه چیز حل شد و همه سوءتفاهم ها رفع شدند. ما یک خانواده هستیم. مشکلاتی به وجود آمدند که حل شدند. ما همه یکپارچه و متحد و آماده هستیم برای جنگیدن تا آخر برای رسیدن به اهدافمان. فردا تمریناتمان را برای یک مسابقه مهم شروع می کنیم و خانواده تراکتور همگی کنار هم خواهند ماند. من هیچ مشکلی با باشگاه و مربی ندارم. همه چیز حل شده. ممنون بابت درکتان. تراکتور ممنون بابت همه حمایت ها. دوباره از همه اعضای باشگاه و هواداران عذرخواهی می کنم. ریکاردو آلوز

خروج از نسخه موبایل