ورزشی

اختصاصی: راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی

راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی

ظاهرا قضیه سردار آزمون و تیم ملی فوتبال ایران یک معمای بزرگ است و راحت حل نمی شود. در ادامه سایت ورزشی با راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی همراه شوید.

 

اختصاصی: راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی

به گزارش سایت ورزشی، دو خبر مهم پیرامون فوتبال تیم ملی همه را در شوک فرو برد. بنابرگفته سایت گل سردار آزمون به دلیل توافق با باشگاه رم نمی تواند تیم ملی ایران را در جام ملت های آسیا همراهی نماید. صبح امروز بر اساس اعلام لیست تیم ملی برای جام ملت های آسیا شایعات رنگ و بوی حقیقت به خودش گرفت.

در بخش هایی از توضیحات لیست احتمال غیبت سردار آزمون در جام ملت های آسیا علنی شد. فدراسیون فوتبال اعلام نمود که بر اساس نامه رسمی به باشگاه رم و توافقی که با قوانین فیفا صورت گرفته خواستار حضور این بازیکن مهاجم در تیم ملی شد. در حال مذاکره با باشگاه رم هستیم تا موافقت حضور این بازیکن را بدست بیاورد.

همچنین فدراسیون فوتبال اعلام نمود که تا پایان اولتیماتوم زمانی ای اف سی 12 دی ماه منتظر تصمیم نهایی باشگاه ایتالیایی برای آزاد نمودن این بازیکن و ملحق شدن او به اردوی تیم ملی در زمان مقرر است. بعد از آن فهرست نهایی 26 نفره تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا اعلام می شود. در فاصله چند روز مانده به شروع جام ملت های آسیا قلعه نویی با چالش بزرگ روبرو ده است. تیمش باید بدون آزمون وارد قطر شود. البته هیچ چیزی هنوز مشخص نیست و راه حل مشخصی برای روشن شدن وضعیت سردار و تیم ملی وجود ندارد.

ماجرا بدین صورت است که آس رم ایتالیا در دو هفته آینده دو مسابقه فوق العاده حساس در مقابل رقیبان اصلی برای کسب سهمیه اروپایی دارد. جایی که آنها باید ابتدا در المپیکو در مقابل آتالانتا رده ششمی برود و یک هفته بعد یعنی روز 14 ژانویه باید در سن سیرو مقابل میلان رده سومی مسابقه دهد.

راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی

تداخل بازی های اروپایی با جام ملت های آسیا:

مسابقه حساس رم با آتالانتا قبل از شروع جام ملت های آسیا می باشد. اما بازی با میلان دقیقا در روزی است که تیم ملی کار خودش را در قطر شروع می کند و در آن روز به مصاف فلسطین می رود. نکته نگران کننده آنجاست که به نظر می رسد در صروتی رم به سردار اجازه حضور در اردوی تیم ملی را می دهد که او بعد از این دو مسابقه حساس بخواهد کار را انجام دهد. بعد از اتمام اولین بازی ایران در جام ملت ها مقابل فلسطین به تیم ملی بیاید.

البته نکته مهم اینجاست که تیم ایران قبل از آغاز جام ملت ها آخرین اقدامات تاکتیکی خود را در تمرینات مرور می کند. در بازی دوستانه مسابقه می دهد و احتمالا قلعه نویی می خواهد قبل از شروع رسمی تورنمنت تیم اصلی خود را پیدا کند. قطعا سردار نیز در صورت حل شدن مشکل خود یکی از بازیکنان اصلی خواهد بود.

راه‌حل غیرممکن معمای سردار و تیم ملی

آیا سردار آزمون به تیم ملی می رسد؟

فعلا هیچ چیزی مشخص نیست و کار گره خورده است. آس رم قبول نمی کند که سردار زودتر از بازی با میلان به اردوی تیم ملی ملحق شود. قلعه نویی می خواهد با شروع تمرینات تیم ملی سردار در اردو حضور داشته باشد. در مقطع فعلی به نظر نمی رسد که هیچدام از مواضع خود کوتاه بیایند. از سمت دیگر آزمون بارها درباره علاقه قلبی خودش به تیم ملی حرف زد. اما باید ببینیم که اینبار چکاری انجام می دهد.

در صورت سرپیچی از دستور رم و عدم پایبندی به توافقی که با آنها داشت، مورد خشم باشگاه ایتالیایی قرار می گیرد و حتی تا پایان فصل سکونشین می شود. باید ببینیم که در روزهای آینده چه اتفاقاتی برای ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه رم می افتد. آیا این قصه ختم به خیر می شود و او را در مسابقات جام ملت های آسیا خواهیم دید؟ یا ستاره بزرگ رم غایب اصلی تیم ملی در تورنمنت حساس قاره کهن است؟

خروج از نسخه موبایل