بمب جدید سرمربی تاتنهام: هری کین می تواند بازگردد!

بمب جدید سرمربی تاتنهام: هری کین می تواند بازگردد! دنیل لوی، رئیس باشگاه فوتبال تاتنهام در افشاگری خیره کننده ای وجود بند بازخریدی در قرارداد انتقال هری کین به بایرن مونیخ را تایید کرد. این خبر بمب به این معنی است که مهاجم انگلیسی ممکن است پس از پایان قراردادش با بایرن، به تاتنهام بازگردد.

بمب جدید سرمربی تاتنهام: هری کین می تواند بازگردد!

انتقال جنجالی

پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال شاهد جدایی پر سر و صدای هری کین از تاتنهام به بایرن مونیخ با قراردادی به ارزش بیش از 100 میلیون یورو بود. این اقدام جنجال و بحث های قابل توجهی را در بین علاقه مندان به فوتبال و صاحب نظران به وجود آورد.

بمب جدید سرمربی تاتنهام: هری کین می تواند بازگردد!
بمب جدید سرمربی تاتنهام: هری کین می تواند بازگردد!

بند بازخرید فاش شد

دنیل لوی امروز در گفتگو با “ورزش سه” جزئیات پیچیده انتقال هری کین را روشن کرد. او فاش کرد که قرارداد بین هری کین و بایرن مونیخ شامل یک بند بازخرید است که به تاتنهام این امکان را می دهد تا پس از پایان قراردادش با غول باواریایی، ستاره سابق خود را دوباره به خدمت بگیرد.

انگیزه پشت بند

علیرغم تلاش تاتنهام در مذاکرات با بایرن مونیخ، آنها در نهایت به انتقال هری کین رضایت دادند. نگرانی اصلی آنها خطر از دست دادن مجانی مهاجم انگلیسی در صورت ماندن در تاتنهام پس از انقضای قراردادش در تابستان آینده بود.

تایید لوی

امروز طی گفتگوی مجازی با هواداران تاتنهام، از لوی به طور مستقیم در مورد وجود بند بازخرید در قرارداد هری کین با بایرن سوال شد. او با قاطعیت پاسخ داد و گفت: بله، البته وجود این بند را تایید کرد. با این حال، هنگامی که برای جزئیات بیشتر در مورد این بند تحت فشار قرار گرفت، لوی تصمیم گرفت هیچ اطلاعات اضافی را فاش نکند.

هری کین
هری کین

نکات قبلی کین

جالب اینجاست که هری کین مدت کوتاهی پس از اعلام قراردادش با بایرن مونیخ در اوایل آگوست، در پاسخ به سوال رسانه های انگلیسی از رد احتمال بازگشت به تاتنهام در آینده خودداری کرد. به نظر می رسد که این مهاجم ستاره از قبل از بند بازخرید درج شده در قرارداد انتقال خود آگاه بود.

هری کین
هری کین

نتیجه

این افشاگری لایه جدیدی از فتنه به آینده هری کین در دنیای فوتبال اضافه می کند. هواداران تاتنهام و علاقه مندان به فوتبال در سرتاسر جهان بدون شک از نزدیک تماشا خواهند کرد تا ببینند این حماسه چگونه پیش می رود و اینکه آیا هری کین واقعاً پس از پایان ماجراجویی بایرن مونیخ، پیروزمندانه به باشگاه سابق خود بازخواهد گشت یا خیر.

Pooria
20 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *