ورزشی

سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان معرفی شد

سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان معرفی شد

سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان معرفی شد

نیلوفر اردلان به عنوان سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان معرفی شد. باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان امروز برای هدایت تیم بانوان، با خانم نیلوفر اردلان به صورت رسمی قرارداد خود را امضا کرد. خانم اردلان مدارک مربیگری خودش را مدت ها پیش دریافت کرده است. نیلوفر اردلان علاوه بر این سابقه مربیگری تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۴ سال را نیز برعهده دارد. در ادامه این مطلب از سری اخبار ورزشی بانوان به بررسی این اتفاق خواهیم پرداخت.

نیلوفر اردلان سال ها به عنوان فوتبالیست در کشور ایران کار کرده است. او که علاقه زیادی به ورزش و بدنسازی دارد پس از سپری کردن دوره های مربیگری در کشور های خارجی امروز رسما مربیگری باشگاه فوتبال بانوان سپاهان اصفهان را برعهده گرفت. نیلوفر مدارک مربیگری خودش را از بهترین کشور ها دریافت کرده است. او پیش از این اتفاق، مربیگری تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۴ را نیز برعهده داشت.

نیلوفر اردلان سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان
رسمی: نیلوفر اردلان سرمربی جدید تیم بانوان سپاهان

نیلوفر اردلان کیست؟

نیلوفر اردلان یکی از دختران ورزشکار و موفق کشور ایران می باشد. او در تاریخ ۸ خرداد ماه سال ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمد. این دختر ایرانی استعداد و توانایی خوبی در ورزش داشت. به همین دلیل فعالیت خودش را به عنوان بازیکن فوتبال زنان آغاز کرد. از مهم ترین باشگاه هایی که خانم نیلوفر اردلان سابقه عضویت در آن ها را دارد می توان به باشگاه فوتبال راه آهن تهران، پرسپولیس تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و تیم تجارت خانه اشاره کرد. نیلوفر در تیم ملی فوتبال زنان نیز حضور داشت و سال های زیادی به عنوان بازیگر به میدان مسابقات رفت.

خانم اردلان علاوه بر فوتبال در رشته ورزشی فوتسال نیز فعالیت می کند. او کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های اخیر بوده است. البته در یکی از رقابت ها همسر او آقای مهدی توتونچی این فرصت را از همسرش گرفت. پس از این اتفاقات خانم اردلان از دوران حرفه ای فوتبال خداحافظی کرد و تصمیم گرفت در کلاس های مربیگری شرکت کند. او که خود سال های زیادی به عنوان بازیکن در رقابت های معتبر داخلی و خارجی حضور داشت، این بار فرصت خوبی پیدا کرد تا شانس خودش را به عنوان مربی امتحان کند.

نیلوفر اردلان مربیگری

نیلوفر اردلان فعالیت خود را به عنوان مربی برای نخستین بار از تیم ملی دختران زیر ۱۴ سال آغاز کرد. او در ابتدا به عنوان دستیار روی نیمکت حضور داشت تا این که دیگران با متقاعد کرد او را به عنوان سرمربی انتخاب کنند. بعد از عملکرد خوب این ورزشکار ایرانی، او به عنوان سرمربی تیم فوتسال زنان سایپا تهران انتخاب شد. بعد از گذشت یک سال، سرمربیگری تیم ملی فوتسال زنان زیر ۲۰ سال ایران را برعهده گرفت. خانم نیلوفر اردلان در طول تمام دوران ورزشی خود، به عنوان یک ورزشکار جدی، جنگنده و خوش اخلاق شناخته می شود. در حال حاضر نیلوفر به عنوان سرمربی جدید باشگاه فوتبال بانوان سپاهان اصفهان انتخاب شده است. یک اتفاق جالب در مورد زندگی شخصی این ورزشکار ایرانی، درگیری با مهدی توتونچی همسر وقت او بود. این اتفاق حواشی و شایعات زیادی را در مورد این ورزشکار محبوب ایرانی ایجاد کرد.

خروج از نسخه موبایل