ورزشی

سوژه جدید دعوای پیکه و شکیرا

سوژه جدید دعوای پیکه و شکیرا

یکی از جنجالی ترین طلاق های فوتبالی در سال های اخیر قطعا ماجرای جدایی پیکه و شکیرا است که هر چند وقت یکبار خبرهای جنجالی از روابط تیره و تار آنها منتشر می شود. در ادامه سایت ورزشی سوژه جدید دعوای پیکه و شکیرا را با هم بررسی می کنیم.

 

سوژه جدید دعوای پیکه و شکیرا

جرارد پیکه بازیکن اسپانیایی فوتبال و شکیرا خواننده کلمبایی بعد از چند سال زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند به دلیل خیانت جرارد به جدایی ختم شد. البته اگرچه پیکه و شکیرا باهم رسما جدا شده اند. اما به دلیل داشتن دو فرزند مشترک همیشه مجبور هستند تا همدیگر را تحمل کنند. در این بین گاهی اختلاف نظر میان این دو بر سر موضوعات مختلف نظیر نگهداری فرزندان جنجالی می شود. این موضوع باعث شد تا تنش جدیدی میان روابط فوتبالیست مشهور اسپانیا و خواننده معروف کلمبایی شود. بر اساس رای دادگاه اگرچه حضانت دو فرزند به مادرشان سپرده شد. اما او موظف است که به طور منظم بچه هایش را نزد پدر ببرد و آنها را ملاقات نماید و برای مدتی مشخص در کنار آنها باشد.

سوژه جدید دعوای پیکه و شکیرا

شکیرا اخیر دو فرزند خودش یعنی میلان و ساشا را به شهر بارسلونا برده تا پدر خود را ببینند. برای ماندن دو فرزند برای 5 روز بیشتر مخالفت کرده است. تا در مراسم عروسی عمویشان شرکت نکنند. مارک برادر جرارد پیکه ده روز دیگر ازدواج می کند و این در حالی است که شکیرا موظف است دو فرزند خود را تا 5 روز دیگر در بارسلون نزد پدر خود نگه دارد. اما ظاهرا خانم شکیرا قصد ندارد به همسر سابقش اجازه دهد تا دو فرزند خود را برای مراسم ازدواج ببرد.

دلیل آنها نیز حضور نامزد جدید پیکه در این مراسم است. شکیرا سال قبل با متهم نمودن پیکه به خیانت به 12 سال زندگی مشترک خود با بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا پایان داد. از آن زمان به بعد خبرهای زیادی پیرامون جدایی و تنش این دو شخص بر سر اختلافات خانوادگی و نگهداری از فرزندانشان منتشر شد.

خروج از نسخه موبایل