قایدی مرد شماره یک تیم فرهاد مجیدی

مهدی قایدی بازیکن تکنیکی فوتبال که فصل قبل برای باشگاه استقلال بازی می کرد. و در این فصل به تیم اتحاد کلباء امارات با هدایت فرهاد مجیدی پیوسته است. قایدی مرد شماره یک تیم فرهاد مجیدی توانسته عملکرد درخشانی را در بازی دیشب داشته باشد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

قایدی مرد شماره یک تیم فرهاد مجیدی

به گزارش سایت ورزشی ، مهدی قایدی ستاره ایرانی باشگاه اتحاد کلبا با سرمربیگری فرهاد مجیدی است که در بازی مقابل خورفکان توانست حضور پیدا کند. به همین منظور باشگاه کلباء امارات با پوستر از مهدی قایدی استقبال کرد. شاگردان فرهاد مجیدی در مسابقه برگشت لیگ کاپ امارات از ساعت 19:30 شب قبل میزبان خورفکان بودند. به همین منظور فرهاد که در این فصل حساب ویژه ای روی مهاجم ریز نقش ایرانی خودش حساب باز کرده است. و می خواهد در این فصل حرفی برای گفتن داشته باشد. مهدی از جمله بازیکنان خوب کشورمان است که حتی در استقلال نیز عملکرد خوبی داشت. و با اینکه توانسته بود در بازی های آخر گل های زیادی بزند اما توسط مجیدی جذب شد.

قایدی مرد شماره یک تیم فرهاد مجیدی

تیم اتحاد کلباء امارات یک مسابقه حساس در برابر خورفکان از سری رقابت های دور برگشت لیگ کاپ این کشور را میزبانی می کرد. اتحاد در شبی که قایدی را در اختیار داشت توانستب ه مرحله بعدی لیگ کاپ صعود نماید. در دیداری از مرحله یک‌هشتم نهایی ادیب کاپ یا همان لیگ کاپ امارات، اتحاد کلباء موفق شد مقابل خورفکان با نتیجه ۵-۱ پیروز شود. در این دیدار مهدی قایدی ۸۲ دقیقه در ترکیب تیم فرهاد مجیدی حضور داشت. این بازیکن ریز نقش و تکنیکی قطعا می تواند در فصل لیگ امارات نیز به کمک تیم مجیدی بیاید. و با پاس گل ها و بازی سازی و گلزنی خودش بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد. در بازی دیشب نیز بسیار خوب و درخشان ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *