ترکیب احتمالی سپاهان مقابل الاتحاد

تیم سپاهان اصفهان با هدایت ژوزه مورایس در دومین هفته لیگ قهرمانان آسیا با وجود نبرد در برابر یکی از پر مهره ترین تیم های عربستانی به دنبال کسب سه امتیاز حساس است. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی سپاهان مقابل الاتحاد همراه ما باشید.

 

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل الاتحاد

به گزارش سایت ورزشی ، تیم سپاهان ایران از ساعت 19:30 دقیقه در نقش جهان اولین میزبانی خودش را در مسابقات آسیایی را بعد از سالها آنهم از یک تیم عربستانی انجام می دهد. مسابقه ای که شاگردان مورایس بعد از 4 هفته ابتدایی در لیگ برتر به پیروزی دست یافتند. در اولین مسابقه آسیایی در اربیل عراق در مقابل نیروی هوایی در ثانیه های پایانی مسابقه پیروزی را با نتیجه تساوی تغییر دادند. با توجه به اینکه الاتحاد با حضور ستارگان مطرحی همچون رومارینهو ، انگولو کونته ، کورونادو ، حمدالله عبرالرزاق پای به اصفهان گذاشته و برای پیروزی در مقابل سپاهانی ها صف آرایی کرده اند. اما مورایس نیز شدیدا به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار است.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل الاتحاد

گلر زردپوشان ایران قطعا پیام نیازمند است که می تواند امروز شانس محافظت و گل نخوردن از تیم قدرتمند عربستانی را داشته باشد. در خط دفاع تیم تغییرات زیادی ایجاد شد. احتمالا سیاوش یزدانی در قلب خط دفاع جانشین نیلسون جونیور برزیلی می شود. بخش چپ و راست خط دفاع سپاهان نیز شاهد تغییر نمی باشیم و رامین رضاییان و میلاد جزو نفرات اصلی هستند. در خط میانی این تیم در فصل جدید چهار بازیکن حضور یافتند. محمد کریمی ، محمد قربانی به عنوان دو هافبک دفاعی هستند. و یک خط جلوتر از آنها نیز فرشاد احمد زاده به عنوان وینگر راست و محمد جواد حسین نژاد به عنوان وینگر چپ بازی می کنند.

درنهایت رضا اسدی و شهریار مغانلو دو مهاجم تیم در سیستم ٢-۴-۴ خواهند بود. رضا اسدی بازیکن سابق پرسپولیس با اضافه شدن به ترکیب سپاهان مورد توجه سرمربی قرار گرفت.

 

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل الاتحاد:

پیام نیازمند- میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضائیان، محمد قربانی، محمد کریمی (کاپیتان)، فرشاد احمدزاده، محمدجواد حسین‌نژاد، رضا اسدی و شهریار مغانلو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *