ورزشی

داور بازی پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم می‌شود

داور بازی پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم می‌شود

داور با تجربه بازی پرسپولیس و هوادار بنام اشکان خورشیدی که تا اطلاع ثانوی از قضاوت محروم خواهد شد. داور بازی پرسپولیس که سابقه سوت زدن در فینال جام حذفی را نیز داشته است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. داور بازی پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم می‌شود.

 

داور بازی پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم می‌شود

به گزارش سایت ورزشی، اشکان خورشیدی که قضاوت دربی گذشته در فینال جام حذفی را برعهده داشت. البته او نتوانست به دلیل مصدومیت این بازی را تا انتها به پایان برساند و هچنان خود را متوجه جنجال های شهرآورد می بیند. او بعد از آنکه مصدومیت داشت و نتوانست در ابتدای این فصل تست های مربوط به آمادگی جسمانی داوران را پاس کند، سرانجام چند هفته قبل به چرخه قضاوت بازگشت. در هفته دوازدهم یک دیدار مهم بین پرسپولیس و هوادار را سوت زد. قبل از این مسابقه محمود فکری اظهارات جنجالی را درباره داور مسابقه بر زبان آورد. او تاکید کرد که خورشیدی یک شخصیت پرسپولیسی دارد و حتی حق شرکت رد شادی سرخ ها را داشته است. او به تصاویری از دربی قبل استناد کرد.

پرسپولیس در جستجوی انتقام: چالش بدون مهاجم تخصصی در برابر هواداران

سخنان فکری درباره داور پرسپولیسی

البته خورشیدی برای دفاع از خود ار جمع خبرنگاران حضور یافت و آن صحنه را توضیح داد. با توجه به اینکه داوران مسابقه حق مصاحبه ندارند و اشکان خورشیدی متوجه محرومیت نسبت به خودش خواهد شد. جالب اینجاست که این داور با عصبانیت مقابل میکروفن خبرنگاران قرار گرفت. نسبت به اتهامات علیه خودش پاسخ هایی می داد و در لا به لای سخنانش گفت که از محرومیتش به دلیل این مصاحبه اطلاع دارد و نمی تواند مقابل این سخنان سکوت کند.

البته دلایلی که خورشیدی محرومیت را به جان خرید این است که بعد از حرف های محمود فکری به گفته خودش مورد هجمه شدید هواداران تیم رقیب پرسپولیس قرار گرفته و چندین هزار نفر در صفحه شخصی او در فضای مجازی فحش دادند. حالا باید ببینیم که محرومیت این داور تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. این درحالی است که هوادار نیز از این داور به دلیل نحوه قضاوت و رفتارش شکایت کرده است.

خروج از نسخه موبایل