ورزشی

متن مصاحبه قهرمانی پرسپولیس

متن مصاحبه قهرمانی پرسپولیس

در بازی دیروز پرسپولیس و نساجی بلاخره قهرمانی قرمزها اتفاق افتاد و توانستند مراسم جام را به خوبی و خوشی در قائمشهر برگزار کنند. پایان این مراسم مصاحبه هایی با کاپیتان تیم ، افشین پیروانی و گولسیانی و درویش انجام شد. در ادامه سایت ورزشی متن مصاحبه قهرمانی پرسپولیس را خواهید خواند.

 

مصاحبه قهرمانی پرسپولیس با گولسیانی

گئورگی گولسیانی مدافع گرجی باشگاه پرسپولیس احساس خودش را از قهرمانی با فارسی دست و پا شکسته به طور بامزه بیان نمود. تیم پرسپولیس در یک مسابقه حساس توانست با 4 گل از سد نساجی قائمشهر عبور کند و قهرمانی را در مازندران برگزار نماید. گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم سرخ پوشان در حاشیه این جشن با اصرار خبرنگارها از حداکثر دایره لغات فارسی برای بیان احساس خودش استفاده نمود.

متن مصاحبه قهرمانی پرسپولیس

مدافع 32 ساله باشگاه برخلاف هم تیمی های خودش به دلیل عدم تسلط به زبان فارسی قصد داشت بدون مصاحبه ورزشگاه را ترک نماید. اما با اصرار خبرنگار ورزشی روبرو شد و از او خواست حس خودش را از قهرمانی تیمش به زبان فارسی بیان نماید. «فارسی بلد نیستم عزیزم…جونم…» او سعی داشت با این جملات صحنه را ترک کند اما دوباره با این سوال مواجه شد که «می‌دانیم فارسی بلد نیستی ولی در جشن قهرمانی باید فارسی صحبت کنی.»

گولسیانی که به نظر می‌رسید تسلیم شده است همه توان خود را به کار گرفته و با فارسی دست و پاشکسته گفت: «خیلی خوشحالم که قهرمان شدیم. فارسی بلند نیستم ولی وِری هَپی… پرسپولیس نامبر وان دیگه چی می‌خوای؟!…»

متن مصاحبه قهرمانی پرسپولیس

مصاحبه با درویش پس از قهرمانی: قهرمانی پرسپولیس مبارک همه باشد

مدیر عامل باشگاه سرخ پوشان پایتخت با اشاره به قهرمانی تیم در لیگ برتر فوتبال ایران بیان داشت: قهرمانی مبارک تمام هواداران در سرتاسر دنیا باشد. من دوست داشتم هوادارن بیشتری در این جشن حضور داشته باشند اما این فرصت پیش نیامد و از تمامی آنها عذر خواهی می کنم. رضا درویش پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر با برتری چهار صفر در مقابل نساجی گفت: به دلیل فاصله امتیازی بین تیم های مدعی شاهد یک حساسیت مضاعف در لیگ بودیم و همین باعث شد تا هفته پایانی جذاب داشته باشیم.

مصاحبه با درویش پس از قهرمانی

در ادامه درویش گفت: قهرمانی با تمام مشکلاتی که داشتیم واقعا مبارک همه باشد. به تمامی همکاران در باشگاه، هواداران میلیونی پرسپولیس در سرتاسر دنیا تبریک  میگویم. البته از هواداران به دلیل عدم فضای کافی در ورزشگاه شهید وطنی عذر می خواهم و دوست داشتیم میزبان همه آنها می بودیم. در ادامه او تاکید داشت که در اینجا باید از میزبانی نساجی تشکر کنیم و مردم خوب این شهر واقعا سنگ تمام گذاشتند. امیدوار هستیم بتوانید در تهران هم میزبان خوبی برای دیدارهای بعدی مقابل مازندرانی های عزیز باشیم.

 

صحبت های افشین پیروانی و امید عالیشاه بعد از مراسم اهدای جام قهرمانی

در ادامه مصاحبه قهرمانی پرسپولیس ، امید عالیشاه و افشین پیروانی در دو طرف خبرنگار شبکه سوم سیما قرار گرفتند. ابتدا افشین پیروانی گفت: با سلام و عرض ادب بنده هم به هواداران عزیزمان تبریک می گویم. هوادارایی که سرتاسر ایران هستند، به کادر فنی و بازیکنان خوب و ما واقعا خوشحال هستیم. ما توانستیم قهرمانی دیگه ای رو بیاریم، انشالله دست در دست هم بدیم و بتوانیم یک قهرمانی دیگه در جام حذفی رقم بزنیم. همچنین یک تبریک ویژه به آقای امید عالیشاه عزیز کاپیتان تیم میگیم. واقعا در قالب تیم پرسپولیس قهرمان شدن یک لذت دیگه ای داره.

صحبت های افشین پیروانی

در ادامه خبرنگار پرسید: چندمین قهرمانی را با پرسپولیس تجربه کردی؟ پیروانی گفت: یک خورده زیاد شده و فراموش کردیم چه تعدادی بود. خبرنگار: کار سختی بود؟ پیروانی: من فکر میکنم این همه سال شما فرمودید، سخت ترین سال ورزشی که من اینقدر فشار روم بود. من تمام تلاشم رو کردم که فشار به تیم نیاد. مورد سیبل قرار گرفتم خیلی مورد هجمه قرار گرفتم. خیلی خوشحالم و هواداران این جام ناقابل را از ما قبول کنند.

مصاحبه خبرنگار شبکه سه با امید عالیشاه

مصاحبه خبرنگار شبکه سه با امید عالیشاه:

آقای عالیشاه خسته نباشید، تبریک میگم قهرمانی تیم رو. در ادامه امید عالیشاه گفت: منم به نوبه خودم عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت شما و بینندگان عزیز. من فکر می کنم قهرمان واقعی تک تک این هوادارای عزیزمون هستند و ما هم سربازشون بودیم. ممنونم از افشین خان، منم بهشون تبریک میگم. امیدوارم ادامه دار باشه. عرض کردم تو سرما و گرما حمایتمون کردن و ما هم سربازشون بودیم و انجام وظیفه کردیم. امیدوارم همین روند ادامه دار باشه و ما هم بیشتر بتونیم خوشحالشون کنیم. خبرنگار در ادامه پرسید: کار سختی بود؟ عالیشاه گفت: قطعا همینطوره . مگه میشه لیگ برتر سخت نباشه؟ طبیعتا سخته و فکر می کنم امشب بعد از جشن مردم باید خوشحال باشند. بعد از قهرمانی نیز باید تمام تمرکزمان را بگذاریم توی جام حذفی. خیلی ممنونم. مبارکتون باشه.

خروج از نسخه موبایل