ورزشی

عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی

عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی

سرمربی تیم فوتبال کشورمان امیر قلعه نویی در عیادت از پیشکسوت فوتبال کشورمان به بیمارستان رفت و از مجبتی محرمی بازیکن سال ها قبل تیم ملی دیدار کرد. در ادامه سایت ورزشی با عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی همراه باشید.

 

عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی

به گزارش سایت ورزشی ، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال کشورمان که همیشه احترام زیادی به پیشکسوت ها و رفیق های دوران فوتبالی اش می گذارد. سرمربی تیم ملی روز جمعه با حضور در مراسم ختم مادر نامجو مطلق و سپس از مجتبی محرمی عیات نمود. امیر قلعه نویی شخصیت لوتی و بامعرفتی دارد و همیشه به فکر قدیمی های فوتبال ایران می باشد. قلعه نویی درباره عیادت از مجتبی محرمی گفت: واقعا متاسف هستم که مجتبی محرمی، این نابغه فوتبال ایران را روی تخت بیمارستان دیدم. آقامجتبی نه‌تنها در فوتبال، بلکه در معرفت هم نابغه است. امیدوارم هرچه زودتر حالش بهبود پیدا کند و از بیمارستان مرخص شود. برای او آرزوی سلامتی دارم. وظیفه داشتم که به عیادت ایشان بروم. او یکی از بهترین بازیکنان و از نوابغ تاریخ فوتبال‌مان است.

عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی

امیر خان از مجید مطلق هم صحبت نمود و گفت:  آقامجید هم مثل آقامجتبی نابغه فوتبال‌مان بود. خدا روح مادرشان را قرین رحمت کند. مجددا به ایشان تسلیت می‌گویم و بر خود وظیفه دانستم که به مراسم ختم مادر مرحوم‌شان بروم. سرمربی تیم ملی درباره احترام همیشگی به همبازی ها و پیشکسوت ها نیز بیان داشت که ادب حکم می کند همیشه به پیشکسوت ها احترام بگذاریم. بزرگ و کوچک ندارد و امیدوار هستیم سایه پیشکسوت های فوتبال همیشه بالای سرمان باشد. در ادامه لطفا نظرات و دیدگاه تان را درباره شخصیت دوست داشتنی فوتبال ایران یعنی امیر قلعه نویی کامنت نمایید. به نظر شما آیا نباید به فکر بازیکنان قدیمی نظیر مجبتی محرمی باشیم؟

همدردی بزرگان سرخابی با سرمربی اسبق استقلال

عیادت امیر قلعه نویی از مجتبی محرمی

خروج از نسخه موبایل