ورزشی

حمله وحید قلیچ به ستاره ملی پوش استقلال!

حمله وحید قلیچ به ستاره ملی پوش استقلال!

وحید قلیچ مرد پرحاشیه و دروازه بان سابق پیشکسوت پرسپولیس تهران می باشد. در سال های اخیر این مرد حواشی و جنجال های زیادی برای همه ایجاد کرده است. در جدیدترین حاشیه در سایت ورزشی با حمله وحید قلیچ به ستاره ملی پوش استقلال! همراه ما باشید.

 

حمله وحید قلیچ به ستاره ملی پوش استقلال!

وحید قلیچ از جمله چهره های پیشکسوت فوتبال ایران است که در پست دروازه بانی برای پرسپولیس فعالیت می کرد. اما چیزی که او را در این روزها بیشتر از دوران فوتبالی اش بر سر زبان ها انداخته است. حاشیه و جنجال ها و حملات به ملی پوشان است. قلیچ قبلا به چهره هایی نظیر یحیی گل محمدی ، کریم باقری ، دادکان نیز حمله کرده بود. پیشکسوت جنجالی پرسپولیس از گلر جوان استقلال نیز انتقاد نمود. قلیچ گلر دهه شصت قرمزها یکی از پیشکسوت های پرحاشیه فوتبال ایران می باشد. در چند سال اخیر بارها با قدرت گرفتن در فضای مجازی و گفتن جملات عجیب و غریب به اهالی فوتبال حمله کرده و سعی کرد در کانون توجهات باشد.

قلیچ قبلا نیز مصاحبه های جنجالی و حاشیه ای انجام داده است. پرسپولیسی ها اصلا او را دوست ندارد. و حتی با کینه زیاد سر تمرین استقلال رفت. و از این تیم حمایت کرد و بعدها عنوان کرد. از یحیی گل محمدی راضی نیست. اما او اینبار به سراغ گلر جوان استقلال رفت و به شدت از او و کیفیت فنی اش انتقاد نمود.خالدآبادی جدیدا توسط استقلال خریداری شد و قلیچ به او تاخت. و گفت: وای به حال استقلال که خالدآبادی گلر این تیم باشد.

پیشکسوت جنجالی فوتبال ایران ادامه داد یعنی آنقدر حال و روز استقلال خراب است چنین دروازه بانی گرفت. واقعا قرار است درون دروازه اش قرار بگیرد. این درحالیست که خالدآبادی گلر شماره یک تیم ملی امید است. و یکی از پدیده های لیگ ما در فصل گذشته بود که بازی های درخشانی انجام داد.

خروج از نسخه موبایل