ورزشی

ملاقات وریا غفوری با مربی اسبق استقلال در حضور پیشکسوتان پرسپولیس

ملاقات وریا غفوری با مربی اسبق استقلال در حضور پیشکسوتان پرسپولیس

وریا غفوری بازیکن سابق استقلال تهران این روزها در آرامش کنار خانواده اش زندگی می کند و روزهای بدون حاشیه ای را می گذراند. غفوری در حال گذراندن دوره های مربیگری است. در ادامه سایت ورزشی با ملاقات وریا غفوری با مربی اسبق استقلال در حضور پیشکسوتان پرسپولیس همراه شوید.

ملاقات وریا غفوری با مربی اسبق استقلال در حضور پیشکسوتان پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، روز پنج شنبه بعد از مدت ها وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال در یک محفل فوتبالی دیده شد. وریا کاپیتان استقلال و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران تابستان سال قبل بعد از قهرمانی باشگاه در لیگ بیست و یکم دیگر قراردادش با استقلال تمدید نشد و به فولاد پیوسته بود. روز پنج شنبه بعد از مدت ها در یک محفل فوتبالی دیده شده است.

وریا زمستان پارسال نیز در نیم فصل لیگ 22 از فولاد جدا شده است. حالا به نظر می رسد با توجه به حضورش در دوره های مربیگری، عملا فوتبال و بازی حرفه ای خود را کنار گذاشته است. عصر روز پنج شنبه در مجلس ترحیم پدر مجید نامجو مطلق سرمربی سابق استقلال حضور پیدا کرد. او این ضایعه و غم را به آقا مجید که اتفاقا مربی خودش نیز در استقلال بود را تسلیت گفت.

تیپ کُردی وریا غفوری با ساعت ۸۰۰ میلیونی

نامجو مطلق از حضور وریا غفوری فوق العاده تشکر کرد و البته بقیه استقلالی‌ها نیز برخورد گرمی با کاپیتان اسبق آبی پوشان داشتند. جدا از چهره‌های سرشناس استقلال نظیر بهتاش فریبا و پرویز مظلومی، چند چهره بزرگ پرسپولیس مانند ناصر محمدخانی، حمید استیلی و … هم برای تسلیت گفتن به نامجو مطلق در مسجد حضور پیدا کرده بودند. البته وریا غفوری در زمانی وارد مسجد شد که ناصر محمدخانی و پرویز مظلومی قصد ترک آنجا را داشتند. به نظر شما آیا غفوری می تواند یکی از بهترین مربیان سال های آینده فوتبال شود؟ در ادامه مطلب دیدگاه تان را درج نمایید.

خروج از نسخه موبایل