ورزشی

زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت مشخص شد

زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت مشخص شد

زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت مشخص شد

دی بروینه در این فصل تنها دو بار به میدان رفته است. اکنون زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت مشخص شده است. در این پست از «ورزشی»، آخرین اخبار مصدومیت ستاره‌ی بلژیکی من سیتی را بررسی می‌کنیم.

مصدومیت KDB از ناحیه‌ی همسترینگ

هافبک بلژیکی در فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته هم دچار مصدومیت مشابهی شد. اوایل ماه جاری یک اسکن اساسی برای تعیین جدول زمانی بهبودی او انجام شد.

کوین دی بروین تایید کرد که امیدوار است در اوایل سال 2024 به منچسترسیتی بازگردد. در حالی که او به پایان دوران نقاهت از مصدومیت همسترینگ نزدیک می‌شود.

هافبک بلژیکی در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا از یک مشکل بد همسترینگ رنج برد. او در شروع فصل 2023/24 تنها 49 دقیقه بازی کرد. و سپس مصدومیت دیگری پیش آمد که در نهایت برای اصلاح آن نیاز به جراحی داشت.

دی بروینه در اوایل این ماه، عضلات همسترینگ خود را با ” حوله آشپزخانه خیس ” مقایسه کرد! زیرا میزان آسیب را تایید کرد. اما اعتراف کرد که تاریخ بازگشت احتمالی را تا اوایل سال بعد تخمین می‌زند.

زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت

زمان بازگشت دی بروینه از مصدومیت

پس از انجام این اسکن، دی بروینه در حالی که مهمان گرندپری آخر فصل ابوظبی بود، به Sky Sports F1 گفت که بازگشت او در سال 2024 در راه است.

او در مورد بهبودی خود گفت:: «خوب پیش می رود. با مصدومیت کنار آمده‌ام. هنوز باید برای بهبودی تلاش کنم. اما به بازگشت نزدیکیم.»

دی بروین در پاسخ به درخواست تاریخ بازگشت احتمالی، افزود: «امیدوارم بعد از سال جدید چیزی نزدیک باشد، البته اگر همه چیز خوب پیش برود.»

سیتی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را در ماه دسامبر با بازی مقابل RB Laipzig و Crvena zvezda به پایان خواهد رساند. در حالی که تیم پپ گواردیولا نیز شش بازی در لیگ برتر قبل از پایان سال تقویمی برای رقابت دارد.

تاتنهام هاتسپر حریف بعدی سیتی در برنامه لیگ است. پس از آن استون ویلا قرار دارد و واضح است که دی بروینه برای رویارویی با آنها مناسب نخواهد بود. دی بروینه همچنین اولین دوره سیتی در جام باشگاه های جهان را که قرار است در 19 دسامبر با دیدار نیمه نهایی مقابل تیم مکزیکی لئون یا اوراوا رد دایموندز ژاپن آغاز شود را از دست خواهد داد. هر دو مرحله پلی آف نهایی و سوم در 22 دسامبر در عربستان سعودی برگزار می شود. و تنها 5 روز قبل از اینکه سیتی برای دیدار با اورتون به انگلیس بازگردد.

خروج از نسخه موبایل