ورزشی

رابطه جورجینا و رونالدو به کجا رسید؟

رابطه جورجینا و رونالدو به کجا رسید؟

یکی از زوج های معروف و خوشتیپ دنیا قطعا کریس رونالدو و جورجینا رودریگز هستند. چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی بر جدایی و طلاق این دو چهره سلبریتی منتشر شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید تا بدانید رابطه جورجینا و رونالدو به کجا رسید؟

 

روابط جورجینا و رونالدو چگونه آغاز شد؟

جورجینا رودریگز بعد از اینکه پخش فصل دوم سریال “من جورجینا هستم” از شبکه نتفلیکس انجام شد، دوباره در صدر خبرها و توجهات قرار گرفت. شریک زندگی رونالدو قبلا فاش کرده بود که نخستین بار این بازیکن مطرح پرتغالی را در فروشگاه گوچی در مادرید ملاقات کرد. اما پابلو بون کاربر تیک تاک گفت: با جورجینا همکار بودم و حتی قبل از اینکه با کریس رونالدو ملاقات داشته باشد واقعا انسانی مغرور بوده است.

رابطه جورجینا و رونالدو به کجا رسید؟

بون اذعان داشت: بنده حدود 2 ماه قبل از اینکه او سلبریتی شود، با جورینا در گوچی کار می کردم. چندبار هم باهم برخورد داشتیم. او در بخش زنان و من در قسمت مردانه بودم. قبلا نیز دیدم که کریس رونالدو را چندین بار در فروشگاه ملاقات می کند و این حقایق درباره آنها است. او در ادامه گفت: جورجینا رودریگس واقعا مغرور است و حتی اگر پول زیادی نداشته باشد، حتی در زندگی و شرایط الان هم نبود باز هم تکبر زیادی داشت و حس برتر بینی دارد. او همیشه دنبال موفقیت در زمان بزرگ است و به همین خاطر در شرکت های لوکس کار می کند و  افراد مشهور زیادی را در مادرید می شناخت. ظاهرا جورجینا رودریگز در جستجوی یک میلیونر بوده است.

تکذیب شایعات توسط جورجینا رودیگز

پشت پرده شایعات جدایی رونالدو از جورجینا

جورجینا نامزد کریس بالخره نسبت به شایعات اخیرش واکنش نشان داد. چند روزی است که شایعات زیادی پیرامون رابطه زوج معروف مطرح می شود. ادعاهایی نیز مطرح شد که در زندگی مشترک آنها مشکلات زیادی وجود دارد و کار به طلاق خواهد کشید. اما این خبرها از کجا نشات گرفت؟

پشت پرده شایعات جدایی رونالدو از جورجینا

شایعات جدایی رونالدو با همسرش دقیقا از زمان رئالیتی شو آغاز شده است. دقیقا چند هفته بعد از پخش مستند من جورجینا هستم، یک روان شناس تلویزیونی بنام کوئینتینو آریس ادعا کرد که با دیدن این مجموعه به تحلیل رفتارهای رونالدو و جورجینا متوجه شدم که روابط این زوج اصلا خوب نیست حتی احتمال جدایی آنها وجود دارد. بعد از این ادعا چندین روزنامه نگار پرتغالی نیز بر رویاین موج سوار شدند. حتی برخی روزنامه ها ادعای پایان رابطه این دو را مطرح نمودند.

 

تکذیب شایعات توسط جورجینا رودیگز:

شایعات آنقدر زیاد شد که همسر رونالدو تصمیم گرفت سکوت خود را بشکند و با تکذیب این موارد پاسخ سریع و تندی به موج سواران قضیه جدایی دهد. همسر کریس رونالدو برای پاسخ از اینستاگرام استفاده نمود و قطعه آهنگ معروف رومئو سانتوس را منتشر کرد و نوشت: “حسودها شایعه درست می‌کنند، غیبت‌کننده‌ها آن را پخش می‌کند و احمق‌ها باورش می‌کنند”.

تکذیب شایعات توسط جورجینا رودیگز

پاسخ رونالدو به شایعات با انتشار عکس همراه جورجینا

همچنین کریستیانو روالدو نیز یک عکس به همراه جورجینا رودریگز در اینستاگرامش منتشر کرد و به شایعات پایان داد. شایعاتی که در چند هفته اخیر پیرامون سردی رونالدو از شریک زندگی اش در فضای مجازی پیچیده شد. جورجینا در یک استوری اینستاگرام تلویحا به این شایعه ها پایان داد و گفت حسودها شایعه می سازند و ابهان آن را باور می کنند. حالا رونالدو نیز در آخرین واکنش اینستاگرامی خودش یک عکس با نامزدش انتشار داد و نوشت: زنده باد عشق. به نظر می رسد این تصویر در پاسخ به شایعات اخیر و برای رد آن ها بوده است.

خروج از نسخه موبایل