ورزشی

لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ قرار دارد

لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ

لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ

 لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ قرار دارد .لیگ برتر به دلیل رقابت شدید، مسابقات سریع و در برخی مواقع فیزیکی بودنش شناخت. تیم‌ها معمولاً از خط باریکی بین بازی تهاجمی و خطا عبور می‌کنند و نظم و انضباط یک تیم می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر عملکرد و رتبه آنها در لیگ داشته باشد. با نزدیک شدن به هفته ششم بازی فصل 2023/24 لیگ برتر، بررسی اینکه چگونه لیورپول و اورتون، دو رقیب مرسی ساید، از نظر نظم و انضباط با یکدیگر مقایسه می‌کنند، جالب است، به خصوص در مقایسه با آرسنال و منچسترسیتی.

لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ قرار دارد

لیورپول و اورتون

شروع های کاملا متفاوتی نسبت به فصل جاری لیگ برتر داشت. به طوری که اولی به خوبی پرواز می کند در حالی که دومی خود را با مشکل مواجه می کند. لیورپول تحت هدایت یورگن کلوپ در پنج بازی ابتدایی خود تنها یک بار امتیاز از دست داد. در چهار بازی اخیر خود پس از تساوی اولیه 1-1 مقابل چلسی پیروز شد. در مقابل، اورتون به رهبری شان دایچ تنها موفق به کسب یک امتیاز از بازی های ابتدایی خود شد.

یکی از جنبه هایی که توجه هواداران و کارشناسان را به خود جلب کرد. کارنامه انضباطی این تیم ها است. به عنوان مثال، لیورپول در پنج بازی دو کارت قرمز دریافت کرد. الکسیس مک آلیستر در بازی با بورنموث کارت قرمز دریافت کرد، اما بعداً در دادگاه تجدید نظر لغو شد. محرومیت ویرجیل فن دایک که در نیوکاسل یونایتد اخراج شده بود با یک بازی اضافی به دلیل مخالفت تمدید شد. با این حال، او پس از از دست دادن دو بازی آخر لیگ برتر، قرار است به ترکیب لیورپول در برابر وستهام بازگردد، اگرچه او در لیگ اروپا در LASK حضور داشت.

حالا بیایید ببینیم که لیورپول و اورتون در مقایسه با آرسنال و منچسترسیتی چه رتبه‌ای از نظر کارت‌های زرد و قرمز در این فصل دریافت کردند:

لیورپول:

کارت زرد: 17
کارت قرمز 2

واضح است که نظم و انضباط لیورپول در این فصل نگران کننده بود. دو کارت قرمز از قبل به نام آنها گرفته شده است. یورگن کلوپ امیدوار است که تیمش بتواند فرم عالی خود را در زمین حفظ کند و نظم خود را کنترل کند.

یادآوری این نکته مهم است که نظم و انضباط نقش مهمی در موفقیت یک تیم در لیگ برتر دارد. انباشته شدن کارت های زرد و قرمز می تواند منجر به محرومیت شود که می تواند ریتم و استراتژی تیم را مختل کند. علاوه بر این، شهرت به دلیل بی انضباطی می تواند بر تصویر کلی و جایگاه یک تیم در لیگ تأثیر بگذارد.

لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ
لیورپول در بین کثیف ترین تیم های لیگ

در خاتمه

با پیشرفت فصل لیگ برتر، هواداران به دقت مراقب نظم و انضباط لیورپول و اورتون خواهند بود، به این امید که بازیکنان آن‌ها بتوانند قدرت رقابتی خود را حفظ کنند و از کارت‌های قرمز و زرد غیرضروری خودداری کنند. نظم و انضباط نه تنها در مورد پایبندی به قوانین بلکه در مورد اطمینان از اینکه یک تیم می تواند به طور مداوم قوی ترین ترکیب خود را ارائه دهد، که در لیگ برتر رقابتی بسیار ضروری است، نیست.

 

خروج از نسخه موبایل