ورزشی

تمدید قرارداد سیلوا با منچسترسیتی یا جدایی این بازیکن؟

تمدید قرارداد سیلوا با منچسترسیتی یا جدایی این بازیکن؟

تمدید قرارداد سیلوا با منچسترسیتی یا جدایی این بازیکن؟

منچسترسیتی برناردو سیلوا را از تصمیم انتقال مطلع کرد. برناردو سیوا قصد ترک منچسترسیتی را دارد. پاریس سن ژرمن و بارسلونا به دنبال ستاره پرتغالی هستند. پیشنهاد عربستان سعودی ارائه شده است. اما او علاقه‌ای به این لیگ ندارد. در این پست از ورزشی به دو راهی تمدید قرارداد سیلوا با منچسترسیتی یا جدایی این بازیکن از این تیم خواهیم پرداخت.

تمدید قرارداد سیلوا با منچسترسیتی یا گزینه‌ی جدایی؟

منچسترسیتی آماده است در مورد تمایل برناردو سیلوا برای جدایی محکم بایستد. و به این ملی پوش پرتغالی گفته است که قصد ندارد او را در تابستان امسال بفروشد.

سیلوا تابستان گذشته به سیتی اطلاع داد که می‌خواهد در جای دیگری بازی کند. زیرا بارسلونا به او علاقه‌مند است. اما این معامله محقق نشد. زیرا باشگاه به او گفته بود حداقل یک فصل دیگر بماند.

ستاره سابق موناکو در واقع ماند. و از یک کمپین فوق‌العاده دیگر برای سیتیزن‌ها لذت برد. آنها یک سه گانه تاریخی را تکمیل کردند. با این حال، سیلوا مجدداً درخواست انتقال از باشگاه را در پایان فصل ارائه کرد. او علاقه قابل توجهی از سایر تیم‌ها به خود جلب کرده است.

سیلوا علیرغم ماهیت پرسود قرارداد، علاقه چندانی به پیشنهاد عربستان سعودی برای پیوستن به الهلال روی میز ندارد. با این حال، خواهان بلندمدت او، بارسلونا و پاریس سن ژرمن نیز علاقه زیادی دارند. که هر دوی آنها مشتاق گفتگو و بررسی احتمال ثبت قرارداد است.

بارسلونا خواهان سیلوا؛ اما با جیب خالی!

بارسلونا دوست دارد سیلوا را به خدمت بگیرد. آنها اگر پول در دسترس داشتند تا به حال این کار را انجام می‌دادند. آنها همچنان هم علاقه‌مند هستند. اما شانس کاتالان‌ها برای دستیابی به یک معامله قابل قبول برای سیتی در این مرحله بسیار دور به نظر می‌رسد.

در جایگاه بعدی پاریس سن ژرمن قرار دارد. سرمربی جدید لوئیس انریکه سیلوا را می‌خواهد. مشاور فوتبال باشگاه، لوئیس کامپوس، قبلاً با سیلوا و سیتی مذاکره کرده است. آنها مایلند قیمت درخواستی او را که حدود 75 میلیون پوند است، برآورده کنند. اما هنوز هم شاید برای تکمیل انجام یک معامله کافی نباشد.

مذاکرات با سیتی به نتیجه نرسیده و انگلیسی ها صحبت های خود را با سیلوا انجام داده‌اند. آنها نمی‌خواهند سیلوا را در این تابستان از دست بدهند. پپ گواردیولا به ندرت بازیکنی که قصد رفتن داشته باشد را به زور نگه می‌دارد. مانند لروی سانه، گابریل ژسوس، رحیم استرلینگ و اخیراً ریاض محرز.

اما مورد سیلوا قضیه فرق می‌کند. گواردیولا درباره‌ی ماندن او مصر است. به خصوص با توجه به فروش محرز و خروج کاپیتان باشگاه، ایلکای گوندوگان. آنها قبلا متئو کواویچ را از چلسی آورده اند. اما اعتقاد بر این است که جایگزینی سیلوا خیلی سخت است.

گزینه‌های جایگزین سیلوا

سیتی به گزینه های دیگر خط میانی نگاه کرده است. جاشوا کیمیچ از بایرن مونیخ و نیکولو بارلا از اینتر در میان گزینه هایی که روی آنها کار کرده‌اند. اما به نظر می رسد هیچکدام در دسترس نیستند. موضوعی که نیاز به حفظ سیلوا را بیشتر می‌کند.

سیتی آماده است تا یکی از بزرگترین معاملات تاریخ خود را به او پیشنهاد دهد. و او را در ردیف بازیکنانی مانند ارلینگ هالند و کوین دی بروین قرار دهد. برای اینکه شرایط را با سیلوا هموار کند. مسئولان امیدوارند که این نوع پیشنهاد بتواند اهمیت او را برای باشگاه نشان دهد. و او را متقاعد به ماندن کند. قرارداد فعلی سیلوا قرار است تا سال 2025 اعتبار داشته باشد، که سیتی را در موقعیت قوی قرار می دهد. زیرا آنها نیازی به فروش ندارند. اما همچنان می خواهند در صورت ماندن به او پاداش دهند.

خروج از نسخه موبایل