ورزشی

بدترین منچستریونایتد از سال 1989 | آژیر خطر برای تن هاگ به صدا درآمد

بدترین منچستریونایتد از سال 1989 | آژیر خطر برای تن هاگ به صدا درآمد

بدترین منچستریونایتد از سال 1989 | آژیر خطر برای تن هاگ به صدا درآمد

 با باخت برابر کریستال پالاس، بدترین منچستریونایتد از سال 1989 در بازی‌های ابتدایی لیگ رقم خورد. در این پست از ورزشی، بحران یونایتد را بررسی می‌کنیم.

خلاصه مطلب

خریدهای تابستانی منچستریونایتد در شکست مقابل کریستال پالاس موفق نشدند.

مربی اریک تن هاگ اذعان دارد که شیاطین سرخ باید تیم هایی مانند پالاس را شکست دهند.

سر الکس فرگوسن در سال 1989 پس از آن که هواداران خواستار اخراج او شدند، چنین اوضاعی داشت.

بدترین منچستریونایتد از سال 1989

منچستریونایتد اکنون بدترین شروع خود را در یک فصل لیگ برتر در این قرن تجربه کرده است. رویای اریک تن هاگ به سرعت به یک کابوس تبدیل می شود.

شکست مقابل کریستال پالاس در روز شنبه به این معنی است که یونایتد چهار بازی از هفت بازی اول را برای اولین بار از سال 1989 باخته است. در آن سال سر الکس فرگوسن مجبور شد برای حفظ شغلش اعتراضات هواداران را دفع کند.

در حال حاضر هیچ نشانه ای از جبران برای تن هاگ وجود ندارد. حتیباشگاه کانال هایی را در مورد اعطای قرارداد جدید به او باز کرده است. اما او باید همه چیز را به سرعت و به درستی انجام دهد.

پیروزی کم فروغ برابر برنلی و پیروزی در جام کارابائو مقابل پالاس در اواسط هفته به وضوح برخی از شکاف های بزرگ در یونایتد را نشان داد. باخت روز شنبه شیاطین سرخ را به رتبه دهم سقوط کرد. کریستال پالاس بالاتر از آنها به رده نهم صعود کرد.

طبق یک ضرب المثل قدیمی فوتبالی، جدول لیگ هرگز دروغ نمی گوید.. یونایتد در اولدترافورد متوسط ​​به نظر می رسید و روز شنبه در زمین مسابقه از سوی هواداران هو شد. تن هاگ اعتراف کرد که طرفداران حق ابراز وجود دارند.

او گفت: “با احترام به آنها، باید تیم هایی مانند پالاس را شکست دهیم.

“ما باید ثبات بیشتری داشته باشیم، باید بهتر کار کنیم. هیچ بهانه ای وجود ندارد. ما باید برنده شویم. ما باید آن را نشان دهیم. حتی در زبان بدنمان، اولدترافورد یک قلعه است و ما آن را نشان داده ایم.”

چرا اوضاع یونایتد به هم ریخته است؟
چرا اوضاع یونایتد به هم ریخته است؟

چرا اوضاع یونایتد به هم ریخته است؟

اما چرا یونایتد اینقدر بد عمل می کند؟ بله، مصدومیت تن هاگ و تیمش را آزار داده است. اما تمام بازیکنان جدید اصلی آنها در شکست پالاس به نمایش گذاشته شدند. آندره اونانا، میسون ماونت، راسموس هوجلوند و سوفیان امرابات که برای یونایتد بیش از 200 میلیون پوند هزینه خواهند داشت، همگی بازی را شروع کردند.

اونانا، که از بدو ورود چندان موفق نبوده است کاری برای انجام دادن نداشت. البته نباید مسئولیت زیادی بر دوش او گذاشت؛ چرا که بقیه نیز چندان خوب نبودند.

امرابات در پست یک دفاع چپ شناور بازی می‌کرد. اما ناامیدکننده بود، در عوض توسط جردن آیو بازیچه شد. امرابات باید بهتر از این باشد.

اما بیشترین هزینه روی ماونت و هوجلوند بود. بازی‌هایی که آن دو اجرا کردند نگران کننده بود، حتی با نادیده گرفتن هزینه های انتقال ترکیبی 130 میلیون پوندی. معروف است که می گویند استاندارد خاصی برای بازیکنان منچستریونایتد مورد نیاز است. تن هاگ مشتاق القای آن بوده است، اما آنچه او از دو بازی بزرگ خود دید نگران کننده خواهد بود.

هوجلوند نقش مرکزی را در نقش دلخواه خود بازی می کرد. در حالی که ماونت در عمق بیشتری بازی می‌کرد. اما هیچ کدام نتوانست بر بازی تأثیر مثبت بگذارد.

این شکست یکبار نبود. این تیم یونایتد آخرین بازی خود در لیگ برتر را در اولدترافورد مقابل برایتون شکست داد. آنها از تیم های بهتر و سخت کوش تر شکست می خورند.

سر الکس فرگوسن به وضوح نبوغی برای زنده ماندن از طلسم چسبناک خود داشت. اما آیا تن هاگ می تواند همین کار را انجام دهد؟

خروج از نسخه موبایل