ورزشی

یحیی گل محمدی در سپاهان؟ فسخ یحیی با پرسپولیس

یحیی گل محمدی در سپاهان؟ فسخ یحیی با پرسپولیس

یحیی گل محمدی سرمربی پرافتخار تیم پرسپولیس تهران به دلایل مشکلات مالی با اختلافات با مدیرعامل با این باشگاه فسخ کرد و به طور رسمی از این تیم تهرانی جدا شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا بدانید که آیا یحیی گل محمدی در سپاهان؟ فسخ یحیی با پرسپولیس اتفاق افتاده است؟

 

یحیی گل محمدی در سپاهان؟

به گزارش سایت ورزشی ، غیبت دو روزه گل محمدی در تمرینات تیم پرسپولیس حالا با یک خبر عجیب روبرو شد. سرمربی قرمزها بعد از چندین اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه در ارتباط با قراردادش حالا با این تیم فسخ قرارداد انجام داده است. یحیی بابت عدم دریافت مطالبات فصل قبل در چندین مرحله به این باشگاه نوتیس یا هشدار داد. در ادامه به دلیل عدم تعهد باشگاه قرارداد خود را با سرخپوشان فسخ نمود تا شوک بزرگی را در ایام تعطیلات لیگ به هواداران تیم دهد.

یحیی گل محمدی در سپاهان؟ فسخ یحیی با پرسپولیس

این مربی معروف ایرانی که بیش از 15 درصد از قراردادش در طی فصل قبل هنوز باقی مانده است. تمدید قرارداد با او فعلا نتیجه ای نداشته است. در نهایت با نامه نگاری های مختلف و اخطارها درباره قرارداد و آپشن های خود به باشگاه آنها نیز بدون پاسخ باقی مانده است. حالا ترجیح داد که بعد از مسابقه با گل گهر سیرجان و جشن قهرمانی این تیم در تمرینات پرسپولیس در دو روز اخیر شرکت نکند.

آیا یحیی به سپاهان می رود؟

ظاهرا در ابتدا گفته شد که عدم حضور گل محمدی در تمرینات به دلیل قهر و اعتصاب او می باشد. حالا پیگیری ها نشان می دهد. که ایشان به طور رسمی قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده است. و ظاهرا دیگر یحیی سرمربی باشگاه پرسپولیس نیست. سرمربی تیم نارضایتی بابت رایط باشگاه را در جشن قهرمانی مطرح کرد. ایشان ظاهرا تصمیم قطعی گرفت. و یکی از نزدیکانش در گفتگو با خبرگزاری ها گفت: “او دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و فسخ کرده است.

این یعنی که او اکنون مختار است به هر تیمی خواست برود و با همان نامه فسخ کارش را دنبال کند!” در شرایطی که 48 ساعت از این موضوع در باشگاه می گذرد، مسئولی نیز از این موضوع واکنش نشان نداد و باید ببینیم که ماجرای نیمکت سرمربی تیم به کجا خواهد رسید. خبرهای به بیرون درز کرده که با رفتن ژوزه مورایس احتمالا او جایگزینش خواهد شد. البته هنوز هیچی مشخص نیست.

خروج از نسخه موبایل