بازگشت یاسین سلمانی به تمرینات پرسپولیس

بازگشت یاسین سلمانی به تمرینات پرسپولیس، در اتفاقی قابل توجه برای هواداران پرسپولیس، یاسین سلمانی، ملی پوش مستعد، قرار است برای حاضر سازی برای بازی موردانتظار مقابل النصر در سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، به تمرینات پرسپولیس برگردد. پس از حضور در تیم ملی المپیک ایران، بازگشت سلمانی به ترکیب پرسپولیس مشتاقانه در انتظار هواداران است.

بازگشت یاسین سلمانی به تمرینات پرسپولیس

گزارش ورزشی

به گزارش “ورزشی” و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یاسین سلمانی قرار است تمرینات خود را از 31 شهریورماه با باشگاهش از سر بگیرد. این حرکت با هدف حاضر سازی او برای دیدار آینده مقابل نصر، دیداری حساس است.

بازگشت سلمانی به تمرینات پرسپولیس
بازگشت سلمانی به تمرینات پرسپولیس

خرید انفجاری

حضور سلمانی در فهرست پرسپولیس چهارمین خرید بزرگ این باشگاه در فصل نقل و انتقالات تابستانی پس از حضور شهاب زاهدی، مسعود ریگی و حسین کنعانی بود. اضافه او به تیم با اشتیاق مواجه شد و هواداران مشتاقانه شاهد تاثیر او در زمین بودند.

هافبک با استعداد

این هافبک مستعد در پایان هفته دوم لیگ به تمرینات پیوست. او به نشانه مهارت و فداکاری خود، به سرعت اولین بازی خود را برای پرسپولیس در هفته سوم لیگ انجام داد. تنها یک هفته بعد، او با به ثمر گل دوم تیمش در یک بازی هیجان انگیز مقابل فولاد، جای خود را به ثبت رساند.

بازگشت به تمرینات پرسپولیس
بازگشت به تمرینات پرسپولیس

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با انتصاب یاسین سلمانی به عنوان کاپیتان تیم ملی امید در دیدار آینده مقابل نصر ابراز اطمینان کرد. این تصمیم بر اهمیت سلمانی برای تیم تاکید می کند و نشان می دهد که کادر مربیگری به توانایی های او اعتماد دارند.

یکی از نکات قابل توجه بازگشت سلمانی به تمرینات پرسپولیس عدم حضور وی در تیم ملی امید برای بازی های آسیایی هانگژو است. در عوض، او روی آماده شدن برای چالش‌هایی که در لیگ قهرمانان اروپا با تیم باشگاهی‌اش در پیش است، متمرکز است.

هواداران سرخ پوش

هواداران پرسپولیس مشتاقانه منتظر حضور مجدد یاسین سلمانی در بازی هستند و انتظار می رود بازگشت او چشم انداز این تیم را در دیدارهای آینده تقویت کند. سلمانی با سابقه و کمک های چشمگیر خود، حاضر است تا تاثیر قابل توجهی در تلاش پرسپولیس برای کسب افتخار در لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.

نتیجه

با پیشرفت تمرینات و نزدیک شدن به دیدار مقابل نصر، هواداران نمی توانند لحظات هیجان انگیزی را که بدون شک یاسین سلمانی به زمین خواهد آورد را پیش بینی کنند.

بازگشت به تمرینات پرسپولیس
بازگشت به تمرینات پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *