بیوگرافی آناهیتا کریمی

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون را در این مقاله با هم خواهیم خواند. علاوه بر آن در مورد خانواده همسر سردار و اخبار و حواشی پیرامون سردار و همسرش آناهیتا را خدمت شما عزیزان ارائه کرده ایم.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون

آناهیتا کریمی، در بیست و یکم ماه آذر در سال 1371 در شهر تهران، چشم به جهان گشود.رشته تحصیلی او در رشته مدیریت در دانشگاه فرانسه و در مدرسه بیوتی رشته زیبایی را گذرانده است. در حال حاضر در کنار مادرش در سالن زیبایی و آرایشی مشغول است. شهرت خود را زمانی بدست آورد که نامزد فوتبالیست سرشناس یعنی سردار آزمون شد.

خانواده آناهیتا کریمی

آناهیتا کریمی، در خانواده ای کم جمعیت به دنیا آمده است و تک دختر و تک فرزند است. شغل مادرش میکاپ آرتیست است و از پدر آناهیتا کریمی اطلاعاتی به دست رسانه ها نرسیده است. مادر وی سالنی آرایشی بزرگی دارد که اکثر هنرمندان و بازیگران خانم ایران در آنجا حضور داشته اند.

حتما بخوانید: بیوگرافی وحید امیری بازیکن تیم ملی ایران |زندگی شخصی و حرفه ای + عکس

داستان زندگی سردار آزمون همسر آناهیتا کریمی

یکی از بزرگترین شانس های سردار در زندگی اش این است که پدرش ورزشکاری نمونه است و 2 بار به عنوان برترین بازیکن والیبال آسیا انتخاب شده است. بعد از بازی والیبال، سال ها به عنوان مربی با سابقه در والیبال فعالیت می کند. خلیل آزمون از دوران کودکی سردار را کنار خودش به تمرین ورزشی از جمله دومیدانی و اسب سواری و والیبال و فوتبال و… تشویق می کرده است تا آمادگی جسمانی و استقامتی فرزندش تامین شود.

سردار آزمون، ابتدا در ورزش والیبال به دستور پدرش فعالیت خود را آغاز کرد اما بعد ها به دلیل شکل گرفتن تیم فوتبال در شهر، اعضای تیم تصمیم گرفتند او را دعوت کنند و این دعوت با استقبال خانواده او همراه بود و این شد که سردار آزمون وارد دنیای حرفه ای فوتبال شد.

حتما بخوانید: بیوگرافی سردار آزمون | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر

افتخارات شخصی سردار همسر آناهیتا کریمی

  • کسب عنوان بهترین گلزن قهرمانی جوانان زیر 19 ساله های آسیا در سال 2012
  • دست یابی به عنوان آقای گلی مسابقات جام دوستی روسیه در سال 2012
  • حضور در تیم منتخب لیگ روسیه در سال های 2015 و 2014
  • برترین بازیکن ماه روسیه در می سال 2016
  • بهترین بازیکن سال تیم روستوف روسیه در سال 2015
سردار و برترین بازیکن روستوف روسیه
سردار و برترین بازیکن روستوف روسیه

فیزیک سردار همسر آناهیتا کریمی

او دارای قد 185 سانتی متری است و دارای وزن 79 کیلوگرمی است.

حتما بخوانید: بیوگرافی علیرضا بی

رانوند و همسرش

ازداوج آناهیتا کریمی

آناهیتا کریمی، در سال 1398 شمسی وقتی که 27 سال سن داشت با آقای  سردار آزمون فوتبالیست مشهور نامزد کرد و هم اکنون زوج هستند.

سردار و همسرش
سردار و همسرش

دوستان صمیمی و ورزشی سردار همسر آناهیتا کریمی

فرهاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال ایران و مهدی طارمی و رامین رضائیان دوستان صمیمی و ورزشی سردار هستند.

سردار در کنار صمیمی ترین دوستانش
سردار در کنار صمیمی ترین دوستانش

حتما بخوانید: بیوگرافی مهدی طارمی مهاجم پورتو | زندگی شخصی+افتخارات+حواشی+ازدواج+خانواده

رابطه جنجالی سردار آزمون با بهاره افشاری

سردار آزمون، در ارتباط فضای مجازی با بازیگر مطرح سینما، بهاره افشاری، می نویسد که داداشت فدات بشه و لحظاتی بعد سعید عزت الهی فوتبالیست سرشناس تیم ملی به سردار آزمون در فضای اینستاگرام با انتشار پستی حمله می کند.

سردار آزمون و بهاره افشاری
سردار آزمون و بهاره افشاری

پست کنایه آمیز سعید عزت الهی در رابطه با سردار و بازیگر سینما

درد جامعه ما دختر بازیگر ۱۹ ساله ای که کات میکنه نیست، درد جامعه ما آدم هایی هستند که فاز روشن فکری برداشتند و به پا نداده های خود داداشی فدات شه می گویند! هر کس عیب های خودشو اول ببیند  بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه.

پست کنایه سعید عزت الهی به سردار
پست کنایه سعید عزت الهی به سردار

حواشی جنجالی رابطه سردار و آلیا دوست دختر روسی اش

به گزارش رسانه های روسی، دادگاه محلی پریمورسکی درشهر سن پترزبورگ روسیه، پدر بچه آلیا را ثبت و تایید کرد. در این اتفاق اگر سردار آزمون نتواند این شایعه و خبر را با تست دی ان ای و آزمایش های مرتبط ثابت کند، مبلغ هنگفتی را باید به عنوان جریمه به دادگاه و آلیا پرداخت کند.

سردار در کنار آلیا دوست دختر روس
سردار در کنار آلیا دوست دختر روس

سردار آزمون در رابطه با این دروغ دوست دخترش و خبر شایعه فرزندش، مخالفت کرده بود. و همین داستان باعث جدایی سردار با آلیا شد. در روز های پایانی قرارداد سردار آزمون با باشگاه زنیت بود که این خبر نه چندان جالب به گوش نزدیکان باشگاه زنیت رسید و آنها با مدیریت درست سعی کردند برای تیم و این بازیکن شایعه و حواشی تلخی ایجاد نکنند.

سردار به دلیل تمام شدن قراردادش و دوری از این شایعه سریعا با باشگاه لورکوزن قراردادی بست و راهی آلمان شد و 8 ماه سکوت کرد و حالا پس از مدتها خبر ادعای دوست دختر سابقش رسانه ها را درگیر کرده است و اگر سردار ثابت نکند این اتفاق را باید دادگاهی شود و مبلغ سنگینی پرداخت کند.

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *