ادعای عجیب: مسی برنده توپ طلای 2024 می‌شود!

یکی از کارشناسان ال‌چیرینگیتو هنوز معتقد است لیونل مسی شانس بردن نهمین توپ طلای خود را دارد. مسی برنده توپ طلای 2024 می‌شود.

ادعای عجیب: مسی برنده توپ طلای 2024 می‌شود!

به گزارش وب سایت “ورزشی“، گمانه‌زنی در مورد توپ طلای وینیسیوس و جود بلینگام است و حتی بعد از خداحافظی تونی کروس برخی شانسی برای او نیز قائلند. اما کیم دومنک، کارشناس نزدیک به بارسلونا، اعتقاد دارد هنوز هم نباید لیونل مسی را دست کم گرفت.

فوق ستاره آرژانتینی با هشت توپ طلا، تابستان گذشته از فوتبال اروپا رفت و به اینتر میامی پیوست. با دور شدن از سطح اول فوتبال اروپا دیگر کمتر کسی او را شانس توپ طلا می‌داند اما دومنک عقیده ای دیگر دارد.

جنجالی در ال‌چیرینگیتو

جنجالی در ال‌چیرینگیتو

در برنامه دیشب ال‌چیرینگیتو، بحث بر سر گزینه‌های اصلی توپ طلای 2024 بود. تقریبا همه معتقد بودند وینیسیوس با قهرمانی احتمالی رئال در لیگ قهرمانان این جایزه را بالاتر از بلینگام تصاحب خواهد کرد. کروس نیز در صورت قهرمانی با رئال و نیز آلمان (یورو 2024) صاحب شانس بالایی خواهد بود. ولی دومنک ادعا کرد اگر مسی با آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا قهرمان شود و با اینتر میامی نیز لیگ آمریکا را فتح کند، باز هم مسی توپ طلا را می‌برد. ادعایی که حیرت حاضران در برنامه به خصوص کارشناسان رئالی را به دنبال داشت.

لازم به ذکر است که سال گذشته نیز رسیدن توپ طلا به لیونل مسی بحث های فراوانی را به دنبال داشت. در جدیدترین رنکینگ توپ طلا نیز وینیسیوس، بلینگام و کروس در رتبه های اول تا سوم هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *