استقلال 2-1 گل گهر سیرجان

.استقلال 2-1 گل گهر سیرجان ، مسابقه حساس و جنجالی استقلال و گل گهر سیرجان در 15 اسفند 1401 در ورزشگاه آزادی از ساعت 16:45 دقیقه شروع شد. در این مسابقه لیگ برتری در نهایت آبی پوشان پایتخت توانستند بازی را 2-1 به پایان برسانند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

دیدار حساس و جنجالی آزادی بین استقلال و گل گهر سیرجان:

دیدار مهم لیگ برتر ایران بین دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان از ساعت 16:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران دنبال شد. در این مسابقه استقلال با نتیجه 2-1 گل گهر قلعه نویی را شکست دادند.

به گزارش سایت ورزشی ،در نیمه اول گل گهر توانست با تک گل آرمین سهرابیان پیش بیفتند. ولی در ادامه مسابقه در نیمه دوم استقلال حملات آتشین خودش را آغاز کرد و در نهایت نیز نتیجه تلاش خود را مشاهده کردند و استقلال در ادامه دو گل به ثمر رساند. بازی با اتفاقات جنجالی دنبال شد. دقیقا همانند بازی رفت دو تیم در لحظه های پایانی در حالی که بازی با نتیجه 1-1 دنبال می شد، یک پنالتی جنجالی برای تیم استقلال گرفته شد. بنیادی فر داور مسابقه پنالتی و خطا را اعلام کرد. بعد از اعلام این پنالتی بازیکنان به داور مسابقه و درون زمین جنجال زیادی ایجاد کردند. در نهایت کوین یامگا پنالتی را برای استقلال به گل تبدیل کرد. استقلال با این برد 41 امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند و گل گهر نیز با 38 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد.

استقلال 2-1 گل گهر سیرجان / دیدار حساس و جنجالی آزادی

 

اطلاعات بازی

 • هفته‌ بیست و دوم مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس
  بازی: استقلال 2-1 گل گهر سیرجان
  تاریخ و زمان: دوشنبه 15 اسفند ماه 1401 ساعت 16:45

  مکان: ورزشگاه آزادی تهران
  داوران: موعود بنیادی فرد – محمدرضا منصوری – سعید قاسمی – یاسر همرنگ – ناظر داوری: اسماعیل صفیری  

 

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا (امید حامدی فر دقیقه 64)، عارف غلامی، جعفر سلمانی (رضا میرزایی دقیقه 76)، کوین یامگا، روزبه چشمی، سعید مهری (آرمان رمضانی دقیقه 76)، آرش رضاوند، مهدی قائدی (امیرعلی صادقی دقیقه 87)، محمد محبی، ارسلان مطهری (پیمان بابایی دقیقه 64)

سرمربی استقلال: ریکاردو ساپینتو

ترکیب گل گهر: محمدحسین اکبر منادی، مسیح زاهدی، آرمین سهرابیان، مهران گلزاری، شایان مصلح، مهدی تیکدری نژاد (بهنام برزای دقیقه 82)، علی اصغر عاشوری (اریک باگناما دقیقه 55)، امین پورعلی (کی روش استنلی دقیقه 55)، رضا شکاری، محمدرضا حسینی، مرتضی تبریزی (امین قاسمی نژاد دقیقه 61)

سرمربی گل گهر: امیر قلعه نویی

کارت زرد: مهران گلزاری دقیقه 64 – امین پورعلی دقیقه 71

کارت قرمز: اریک باگناما

گل ها: آرمین سهرابیان دقیقه 24 – رضا میرزایی دقیقه 1+90

حواشی بازی

 • در این مسابقه مدیران باشگاه استقلال از امیر قلعه نویی در قبل بازی تمجید نمودند.
 • برخی از هوادارهای استقلال برای بازی مهم و حساس و حمایت از تیم محبوب خود در برابر گل گهر سیرجان به آزادی آمدند.

 

 

گزارش بازی

 

دقیقه 9+90 / کوین یامگا پنالتی استقلالی ها را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 1+90 / بازیکنان استقلال حمله دیگری را شکل دادند. ارسال انجام شد، در شلوغی محوطه جریمه توپ به آرمان رمضانی رسید. این بازیکن توپ را به هر شکلی بود به رضا میرزایی رساند که این بازیکن با یک شوت دیدنی و تماشایی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را یک بر یک کرد.

90 / 5 دقیقه زمان تلف شده اعلام شد.

90 / رضا میرزایی ارسال را از سمت چپ انجام داد که ضربه سر پیمان بابایی به آسمان زده شد.

85 / ارسال زیبایی انجام شد، پیمان بابایی با ضربه سر توپ را به آرمان رمضانی رساند که ضربه سر آرمان رمضانی را محمدحسین اکبرمنادی با نوک انگشت به کرنر فرستاد.

84 / باز هم فرصت سوزی بازیکنان استقلال؛ کات بک از سمت راست انجام شد و امید حامدی فر ضربه اش را زد که ضربه زمینی این بازیکن را گل گهری ها برگشت دادند.

81 / اریک باگناما ضد حمله سریعی را برای بازیکنان گل گهر شکل داد ولی آنقدر تعلل انجام داد که فرصت از دست رفت.

77 / چند پاس خوب درون محوطه جریمه که در نهایت به محمد محبی رسید ولی این بازیکن با بی دقتی تمام ارسالش را انجام داد و موقعیت از دست رفت.

73 / توپ سمت راست به مهدی قائدی رسید که ضربه زمینی این بازیکن از کنار دروازه گل گهر سیرجان به بیرون رفت.

71 / امین پورعلی با پا ضربه ای را به بازیکن استقلال وارد کرد و با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

 

اتفاقات مهم در بازی گل گهر و استقلال

67 / شایان مصلح و سعید مهری در میانه زمین سر به سر شدند که البته مشکل جدی به وجود نیامد و آن ها به بازی ادامه دادند.

65 / مهدی قائدی توپ را به سمت چپ ارسال کرد و سعید مهری صاحب توپ شد ولی شلیک محکم این بازیکن به آسمان رفت.

61 / مرتضی تبریزی به کادرفنی گل گهر اعلام کرد توانایی ادامه بازی را ندارد تا امین قاسمی نژاد جانشین او شود.

59 / مرتضی تبریزی که احساس ناراحتی می کرد، روی زمین افتاد و تیم پزشکی برای بررسی وضعیت او وارد میدان شدند.

57 / یک ارسال خطرناک دیگر از سمت راست و از سوی کوین یامگا انجام شد که بازیکنان گل گهر توپ را برگشت دادند.

54 / کوین یامگا ارسال را روی دروازه انجام داد، توپ به محمد محبی رسید، او چرخید و توپ را برای جعفر سلمانی کاشت ولی ضربه این بازیکن به آسمان رفت.

53 / امین پورعلی پس از برخورد با بازیکنان استقلال در نبرد هوایی، احساس ناراحتی می کرد که تیم پزشکی گل گهر وارد میدان شدند.

52 / کرنر از سمت چپ ارسال شد، بازیکنان گل گهر توپ را برگشت دادند و در ادامه ضربه چکشی آرش رضاوند به سیرجانی ها برخورد کرد و دوباره تبدیل به کرنر شد.

51 / محمد محبی در عرض زمین حرکت کرد و ضربه زمینی را به سمت دروازه گل گهر فرستاد که ضربه اش به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

50 / سعید مهری ارسالی را به روی دروازه انجام داد که توپش کمانه کرد و چیزی نمانده بود مستقیم وارد دروازه گل گهر شود ولی منادی توپ را به کرنر فرستاد.

گزارش بازی در دقایق حساس استقلالی ها و گل گهری ها

48 / پاس رو به عقب عارف غلامی به سیدحسین حسینی رسید که کاپیتان استقلال زیر توپ زد ولی ضربه اش به مهدی تیکدری خورد و دروازه بان آبی ها شانس آورد توپ راهی اوت شد.

47 / حرکتی از سمت راست شکل گرفت که کوین یامگا توپ را به صورت زمینی فرستاد و بازیکنان گل گهر آن را برگشت دادند که توپ برگشت به سعید مهری رسید و او ضربه اش را زد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

ساعت 17:51 / بازی در نیمه دوم آغاز شد.

ساعت 17:35 / بازی در نیمه نخست به پایان رسید.

44 / مهدی قائدی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

43 / بازیکنان گل گهر برای چندمین بار روی ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر شدند. توپ به شکل کوتاه به نوید عاشوری رسید که این بازیکن ضربه اش را زد، حسینی توپ را گرفت و در ادامه رضا شکاری فرصت گلزنی داشت ولی در موقعیت آفساید قرار داشت، هرچند ضربه شکاری هم به آسمان رفت.

42 / بازیکنان استقلال که روی دروازه گل گهر خیمه زده بودند، چندین بار از چند زاویه مختلف اقدام به شوت زنی کردند که همه توپ را گل گهری ها بلوکه کردند.

40 / آرش رضاوند پشت ضربه کاشته استقلالی ها قرار گرفت و ضربه اش را زد که از بالای دروازه گل گهر توپ به بیرون رفت.

38 / مهدی قائدی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش به دست آرمین سهرابیان برخورد کرد. و بازیکنان استقلال چسبیده به محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند.

رخدادهای مهم بازی استقلال و گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی

34 / پاس عمقی زیبایی به مرتضی تبریزی رسید ولی داور بازی را به دلیل خطای این بازیکن روی عارف غلامی متوقف کرد.

31 / سعید مهری پشت ضربه کرنر استقلالی ها قرار گرفت و ارسالش را انجام داد. ولی ضربه سر رافائل سیلوا بی فایده بود و راهی اوت شد.

30 / در میانه های میدان توپ به روزبه چشمی رسید. این بازیکن پس از چند متر حرکت با توپ، شوت زنی کرد. که ضربه اش بعد از برخورد به بازیکنان گل گهر سیرجان راهی کرنر شد.

دقیقه 27 / بازهم کاشته برای بازیکنان گل گهر سیرجان در یک منطقه مناسب. ارسال رضا شکاری انجام شد، مدافعان استقلال آن را برگشت دادند. و روی ریباند مرتضی تبریزی به توپ رسید و ضربه اش را زد که سیدحسین حسینی توپ را به کرنر فرستاد.

 

دقیقه 24 / بازیکنان گل گهر ضربه کاشته را به شکل تمرین شده شروع کردند. پاس در عمق به رضا شکاری رسید و این بازیکن پس از عبور از رافائل سیلوا و سیدحسین حسینی، مقابل دروازه خالی به آرمین سهرابیان رسید. و این بازیکن هم حساب کار را یک بر صفر کرد. به این شکل روی حرکت تمرین شده بازیکنان گل گهر و پاس گل رضا شکاری، آرمین سهرابیان موفق شد به تیم سابقش گلزنی کند.

اتفاقات بازی استقلال و گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی

23 / حرکت بازیکنان گل گهر سیرجان از سمت راست شکل گرفت. و توپ در دهانه دروازه برای مرتضی تبریزی ارسال شد که این بازیکن موفق نشد ضربه ای به توپ بزند و فرصت سوزی کرد.

22 / سعید مهری از فاصله ای بسیار دور اقدام به شوت زنی کرد. که ضربه پای چپ این بازیکن از کنار دروازه گل گهر سیرجان به بیرون رفت.

20 / بازیکنان استقلال کرنر را به شکل کوتاه و تمرین شده کار کردند. پاسکاری بین کوین یامگا و سعید مهری انجام شد ولی ضربه سعید مهری را بازیکنان گل گهر با ضربه سر به کرنر فرستادند.

19 / جعفر سلمانی سمت چپ صاحب توپ شد ولی ضربه زمینی او را در میانه راه مدافعان گل گهر برگشت دادند.

16 / رضا شکاری احساس ناراحتی می کرد که منادی توپ را به بیرون زد تا تیم پزشکی برای بررسی وضعیت او وارد زمین شوند.

14 / برخوردی در محوطه جریمه گل گهر بین بازیکنان دو تیم شکل گرفت ولی داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

13 / حرکت خوبی برای بازیکنان شکل گرفت ولی پاس نهایی آرش رضاوند به مهدی قائدی نرسید.

استقلال 2-1 گل گهر سیرجان / دیدار حساس و جنجالی آزادی

اتفاقات بازی استقلال و گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی

8 / ضد حمله سریعی برای بازیکنان استقلال شکل گرفت و توپ به محمد محبی رسید. که این بازیکن هم ضربه اش را زد ولی باز هم محمدحسین اکبرمنادی آن را گرفت.

6 / ارسال از سمت چپ به آرش رضاوند رسید. و این بازیکن پس از یک حرکت زیبا، توپ را به مهدی قائدی رساند. که ضربه مهدی قائدی از درون محوطه جریمه را محمدحسین اکبرمنادی مهار کرد.

5 / استقلالی ها صاحب دو کرنر شدند که موفق نشدند از هیچکدام استفاده ای کنند.

3 / بازیکنان استقلال حرکتی را از سمت راست شکل دادند که ارسال جعفر سلمانی را بازیکنان گل گهر به کرنر فرستادند.

ساعت 16:45 / بازی با سوت داور آغاز شد.

در پایان نیز مسابقه با نتیجه استقلال 2-1 گل گهر سیرجان به پایان رسید. استقلالی ها خیالشان از بازی بعد راحت است و در روزهای آینده با کمی تلاش می توانند به قهرمانی فکر کنند.

mohamadnd
6 مارس 2023

1 دیدگاه در “استقلال 2-1 گل گهر سیرجان / دیدار حساس و جنجالی آزادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *