باشگاه بارسلونا

امروز در این مقاله به بازیکنان بارسلونا و مختصر بیوگرافی از آنها می پردازیم.

لیست بازیکنان بارسلونا

 

در ابتدا به  اسامی و پست تخصصی انها اشاره می کنیم:

روبرت لواندوفسکی: مهاجم

پابلو مارتین پائزگاویرا:هافبک

پدری:هافبک

عثمان دمبله:مهاجم

انسوفاتی:مهاجم

فرنگی دی یانگ:هافبک

ژول کونده:مدافع

رونالد فدریکو اراخو داسیلوا:مدافع

فران تورس:مهاجم

سرخیو بوسکتس:هافبک

مارک آندره اشتگن:دروازه بان

مارکوس آلونسو:مدافع

فرانک کسیه:هافبک

جوردی آلبا:مدافع

در ادامه به بیوگرافی هر کدام از این ستاره های فوتبال بارسلونا می پردازیم.

روبرت لواندوفسکی:

وی در کشور لهستان متولد شده است. رابرت در سال 1997 به تیم جوانان وارزویا ورشو پیوست و به عنوان مهاجم فعالیت کرد و پس از گذشت 7 سال از این تیم خارج شد و در 2005 به به تیم لگیا ورشو پیوست و دو گل برای آنان به ثمررساند.در سال 2006 و پس از گذشت یکسال از تیم لگیا ورشو را ترک کرد و به تیم ژنیچ پروژاکوف پیوست.اما اگر بخواهیم به زان ورود او به بارسلونا اشاره کنیم باید بگوییم این اتفاق در سال 2022 افتاد.در نهایت به شما بگوییم روبرت توانسته سابقه  73 بازی و 34 گل رو در کارنامه خودش به ثبت برساند.

پابلو مارتین پائزگاویرا:

ملقب به گاوی فوتبالیست نوجوان اسپانیای متولد 2004 است.لازم به ذکر است پابلو از جمله بازیکنان ثابت و همیشگی باشگاه بارسلونا است.او موفق به دریافت جایزه کوپا 2022 ,جایزه پسرطلایی 2022 و نایب قهرمانی لیگ ملت اروپایی در سال 2021_2022 شد.

پدری:هافبک

یکی دیگر از بازیکنان جوان تیم بارسلونا پدری است او متولد سال 2022 می باشد. او یک بازیکن راست پا با قد 174 است.این بازیکن هم اکنون بازیکن شماره 8 این تیم است.او همچنین برای تیم ملی کشور خود یعنی اسپانیا بازی می کند.

عثمان دمبله:مهاجم

این بازیکن دارای ملیت کشور فرانسه است.و با شماره 7 برای تیم بارسلونا بازی می کند.عثمان توانایی بهره گیری از هر دو پای خود را در بازی ها دارد.آخرین بازی عثمان دمبله برای تیم بارسلونا در مقابل خیرونا بود که تیم بارسلونا موفق به برد این بازی با نتیجه 1-0 شد.

انسوفاتی:مهاجم

انسوفاتی  بازیکن شماره 10 تیم بارسلونا است.این بازیکن دارای ملیت کشور اسپانیا می باشد و او دارای قد 178 سانتی متر می باشد.او همچنین برای تیم ملی کشور خود یعنی اسپانیا نیز بازی می کند.لازم بذکر است این بازیکن از پای راست در بازی استفاده می کند.

فرنگی دی یانگ:هافبک

این بازیکن دارای ملیت کشور هلند است.متولد 1997 است و دارای قد 180 سانتی متر.او با شماره 21 برای تیم فوتبال بارسلونا بازی میکند. آخرین بازی فرانک دی یانگ برای این این تیم در مقابل آلمریا بود که نتیجه 0-1 به نفع آلمریا تمام شد.

ژولز کونده:مدافع

این بازیکن متولد کشور فرانسه است و 24 سال سن دارد.ژول کونده با پای راست بازی بسیار خوبی دارد.

شماره این بازیکن در تیم بارسلونا 23 است.او همچنین برای تیم ملی کشور خود یعنی فرانسه نیز بازی می کند.

رونالد فدریکو اراخو داسیلوا:مدافع

رونالدو فدریکو دارای ملیت کشور اروگوئه است و 23 سال سن دارد.این بازیکن در حال حاضر شماره 4 دارد.

فران تورس:مهاجم

فران تورس دارای ملیت کشور اسپانیا است و هم اکنون 23 سال سن دارد. قد وی 180 است.او به نوان مهاجم هم برای تیم خود و هم برای تیم بارسلونا بازی می کند.او مهارت خوبی در بکارگیری پای راست خود دارد.

سرخیو بوسکتس:هافبک

این بازیکن دارای ملیت کشور اسپانیاست و 34 سال سن دارد.قد او 189 سانتی متر است.او به عنوان هافبک برای تیم خود بازی می کند و مانند بسیاری دیگر از بازیکنان از پای راست خود بهره می گیرد.

مارک آندره اشتگن:دروازه بان

مارک دارای ملیت کشور آلمان است. 30 سال سن دارند قد او 187 سانتی متر می باشد.او به عنوان دروازه بان از پای راست خود به خوبی کمک می گیرد.اخرین بازی این بازیکن در تیم بارسلونا در مقابل آلمریا بود.

مارکوس الونسو:مدافع

مارکوس آلونسو با ملیت کشور اسپانیا به عنوان برای تیم بارسلونا بازیکن می گیرد او همچنین از پای چپ خود برای عملکرد بهتر بهره میگیرد.

فرانک کسیه:هافبک

این بازیکن دارای ملیت کشور ساحل عاج است.او 26 سال سن دارد و برای بازی بهتر از پای راست خود کمک میگیرد.او به عنوان هافبک برای تیم خود بازی میکند.در حال حاضر شماره این بازیکن 19 است.

جوردی آلبا:مدافع

این بازیکن متولد کشور اسپانیاست و در حال حاضر 33 سن دارد.قد او 170 است.او به عنوان مدافع برای تیم بارسلونا بازی می کند و از پای چپ خود استفاده می کند.شماره وی در این تیم 18 است.

 

 

 

 

 

 

 

Hesam
28 فوریه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *