باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات زمستانی قصد دارد که یک مهاجم برزیلی خوشنام را به خدمت بگیرد. این مهاجم پریرا نام دارد که یک بازیکن ۳۱ ساله است و علاقه زیادی به شماره ۹ نیز دارد، در واقع او در هر تیمی که به میدان رفته این شماره را روی پیراهنش داشته است.
این مهاجم در حال حاضر با تیم خاصی قرارداد ندارد و به عنوان بازیکن آزاد به ایران خواهد آمد. در میان اما جالب است بدانید که ترانسفر مارکت قیمت این بازیکن را در اوج خودش ، دو و نیم میلیون یورو گذاشته بود اما در حال حاضر قیمت این بازیکن برزیلی ۶۰۰ هزار یورو است.
هنوز دقیقا مشخص نشده که باشگاه پرسپولیس با چه قیمتی قصد دارد این بازیکن را به خدمت بگیرد اما ظاهراً توافقات نهایی انجام شده و این بازیکن با قرارداد ۱۸ماهه برای مدت یک فصل نیم پیراهن سرخ پرسپولیس را بر تن خواهد کرد تا بدین ترتیب جانشین لوکادیا هلندی، یک بازیکن برزیلی باشد. ضمنا گفتنی است که برای این انتقال، پریرا با اوسمار دستیار برزیلی گل محمدی مشورتی انجام داده که طی آن این مربی برزیلی او را ترغیب کرده تا به ایران بیاید.
به عنوان مقدمه ای از پریرا می توان گفت که او در ۲۳۷ بازی که در تیم های مختلف انجام داده ، موفق شده که آمار ۶۸ گل و ۱۱ پاس گل را به ثبت برساند که این آمار خوبیست!

raha36
25 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *