در این مطلب مشکلات بازیکنان استقلال در آستانه قهرمانی را بررسی می کنیم. سایت ورزشی را به صورت روزانه دنبال کنید.

برهانی در مورد شرایط تیمش صحبت کرد

سرمربی تیم فوتبال امید استقلال گفت: این بازیکنان یک ریال دریافتی نداشته‌اند.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس،  آرش برهانی بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل پرسپولیس در دربی امیدها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دربی همیشه حساس است به خصوص رده امیدها که به رده سنی بزرگسالان نزدیک است. متاسفانه بخاطر بارندگی سه جلسه تمرین نکردیم شرایط زمین بد بود و یک مشکل درون خانوادگی هم داشتیم که بخاطر آن هم یک جلسه تمرین نکردیم، بازیکنان مطالباتی داشتند که به حق هم هست بازیکنان در این بیست هفته صدرنشین بودند. 6-7 بازیکن ما را ساپینتو پسند کرده است که 4 بازیکن از اینها فصل آینده هم در رده سنی امید هستند.از 27 بازیکنی که داریم 16 بازیکن رده سنی امید هستند، 4 بازیکن رده جوانان هم داشتم به این بازیکنان تبریک می‌گویم بخاطر آینده شان که میخواهند در این چرخه سخت ورود کنند. بزرگترین پاداش و بزرگترین خوشحالی ما این است که بازیکنان ما در استقلال یا تیم های دیگر لیگ برتری بازی کنند.

شرایط جدول لیگ برتر

وی در مورد شرایط جدول لیگ و قهرمانی تیم امید استقلال، گفت: در حال حاضر 8 امتیاز اختلاف داریم و با یک امتیاز قهرمان می شویم و سخت ترین بازی ما با تیم آر ناست.

برهانی در مورد بگو و مگویی که با مسئولان پرسولیس داشت، گفت: من و محسن رفاقتمان 20 سال دارد. تمرکز ما هم بهم ریخت و مدام می‌گفتند بازی لغو می شود یا نمی‌شود. این فوتبال دلیل رفاقت ما شد و مشکلی هم نداریم.

 

وی در مورد بد قولی مدیران باشگاه برای پرداخت پول به بازیکنان امید، گفت: همه مجموعه استقلال درگیر حرفه‌ای سازی هستند طلب استراماچونی حدود 80 میلیارد تومان شده بدهی که با 30 میلیارد می‌شد حلش کرد. البته طلب پادوانی هم هست که این پول‌ها را فتح‌الله زاده باید تامین کنند و همه مجموعه باشگاه برای حرفه‌ای سازی زحمت می‌کشند. این بازیکنان یک ریال دریافتی نداشته‌اند. البته من به امیری و فتح الله زاد گفتم حواسشان به این بازیکنان باشد. قبل از این بازی از پرسپولیسی ها کلیپی دیدم که 50 درصد از پول شان را گرفته‌اند اما بازیکنان ما پولی نگرفته‌اند. البته به باشگاه حق می‌دهم زیرا مدیریت جدید تا باشگاه را دستش بگیرد زمان را بخاطر جابه جایی از دست رفت ولی باعث شد که بازیکنان ما تاکنون یک ریال هم نگیرند.

نظر برهانی در مورد ساپینتو

برهانی در مورد نظر ساپینتو در مورد بازیکنان تیم امید، گفت: ساپینتو نظرش خیلی مثبت است من 17 بازیکن برای ساپینتو فرستادم که 13 بازیکن امید در فهرست تیم بزرگسال استقلال هستند، 5 بازیکن این فصل دیگر در فهرست امیدها نخواهند بود و سن‌شان تمام می شود، 3 بازیکن جوان هم داریم. حسام که امروز گل زد آقای گل لیگ جوانان است. اگر هزینه‌هایشان را ندهند. این بازیکنان می‌روند این پولی که به این بازیکنان جوان می دهند سرمایه گذاری است. فقط نباید شعار بدهیم و حرف بزنیم.

 

وی در مورد چقدر باید پول به آکادمی باشگاه بدهند گفت: من در جلسه‌ هیات مدیره بودیم که 2 میلیارد تومان برای آکادمی مصوب کردند. اگر این پول را به من بدهند کل آکادمی باشگاه را می چرخانم. 3 الی 4 میلیارد آوردم و جور کردم و چرخاندم فتح الله زادِ در این مدت مابقی پرداختی به بازیکنان خواهند داشت.

همان طور تماشا کردید ما در این مطلب مشکلات بازیکنان استقلال در آستانه قهرمانی مورد بررسی قرار دادیم. با این وجود بسیاری از بازیکنان استقلال تمام تلاش خودشان را برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر کردند.

sajadjafari
15 فوریه 2023

2 دیدگاه در “مشکلات بازیکنان استقلال در آستانه قهرمانی

  1. از تیم اصلی حمایت نمیکنند پولشون رو نمیدن بعد بخان تیم جونارو حمایت کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *