یکی از بهترین هافبک های برتر لیگ جزیره (بخش دوم)

با وبسایت ورزشی تا پایان این مقاله همراه باشید.

1_استیون جرارد

بهترین هافبک های برتر لیگ جزیره

مشخصات:

تاریخ تولد: 30 مه 1980

شماره پیراهن: 8

تیم در لیگ جزیره: لیورپول

اولین بازی: 30 نوامبر 1998

آخرین بازی:24 نوامبر 2016

نقل قول های بزرگان فوتبال درباره استیون جرارد

رونالدو:سلام استیو ، فقط خواستم بگم که در سال هایی که عضو منچستر بودم و با لیورپول بازی داشتیم تجربه بازی درمقابل تو فوق العاده بود ، تو یک بازیکن عالی و تاثیر گذار هستی ، من با ادای احترام به تو برات در ادامه دوران بازیگریت و همچنین تو زندگیت بهترین ها رو آرزو دارم.

 

زین الدین زیدان، اسطوره فرانسوی فوتبال دنیا، در مصاحبه با LFCTV، در مورد جرارد گفت:” جرارد بازیکنی است که بسیار مرا به فکر واداشته و همواره او را تحسین کرده ام. بازیکنان زیادی وجود ندارند که من در مورد آنها اینگونه صحبت کنم. چرا از او اینقدر خوشم می آید؟ شاید چون او مرا از برخی جوانب به یاد خودم می اندازد.

جرارد از آن جمله بازیکنانی است که ترجیح می دهد درون زمین صحبت کرده و جواب منتقدانش را آنجا بدهد. او با روحیه جنگجو و برتری طلبش و توانایی های منحصربه فردش در بازی با توپ، تفاوت ها را در هر بازی رقم می زند. من بسیار دوست داشتم تا در کنار جرارد بازی کنم ولی او همیشه به لیورپول وفادار ماند. این باشگاه در قلب او جای دارد.

مورینیو: با تعبیر دشمن دوست داشتنی من از او تجلیل به عمل اورده .مورینیو خیلی دوست داشتم جرارد را در تیمم داشته باشم هم در اینتر هم در مادرید ولی به لیورپول وفا داربود.

فرانچسکو توتی:

من او را جزو سه بازیکن برتر نه در انگلیس بلکه در جهان میدانم .او جرارد را در کنار رونالدو و مسی جزو سه بازیکن برتر جهان میداند .هیچ وقت از بازی جرارد خسته نمیشوید چون او همیشه در بازیش نوع اوری دارد و او را بازیکن کاملی میداند.

پله: برزیل به جرارد نیاز دارد.

مروارید سیاه فوتبال برزیل از بازیکنانی است که به سبک بازی جرارد علاقه زیادی دارد. او درباره این بازیکن انگلیسی  گفت:  جرارد یک بازیکن طراز عالی با کیفیت های جهانی است. من اگر هدایت هر تیمی را برعهده داشتم آرزویم این بود که بازیکنی مانند جرارد را در اختیار داشته باشم. برزیل به بازیکنی مانند جرارد نیاز دارد. از نظر من او بهترین هافبک فوتبال جهان است. جرارد ممتاز است.

سرآلکس فرگوسن: هر مربی آرزو می کند بازیکنی مانند جرارد را در اختیار داشته باشد.

کاکا:جرارد قلب شیر دارد، او کامل ترین بازیکن در جهان است.

پاتریک ویرا: جرارد بهترین هافبک جهان است.

تیری آنری: جرارد بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان است.

دانیله ده روسی: جرارد الگوی هر هافبکی در فوتبال است.

کارلو آنچلوتی: جرارد بازیکن کاملی است.

sajjad
20 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *