تشکر سردار

پس از چند روز پرس‌وجو، سردار درباره واقعه‌های رخ داده و البته راه حل مسئله‌اش با “ورزش سه” صحبت کرد. سکوت سردار پس از چند روز عجیب از شکست. با تشکر سردار از دوستان، آقای قلعه‌نوی و رم

بر اساس “ورزش سه”، داستان حضور سردار عظیمون در جام ملت‌های آسیا شروعی نگران‌کننده داشت ولی پایان بسیار خوشحال‌کننده‌ای داشت. در روزهای گذشته، صحبت‌هایی در مورد احتمال عدم حضور عظیمون در جام ملت‌های آسیا وجود داشت، اما در نهایت تعامل بین فدراسیون فوتبال، امیر قلعه‌نوی و باشگاه رم، ایران را با یکی از کلیدی‌ترین بازیکنانش به قطر سفر کرد.

تشکر سردار از دوستان، آقای قلعه‌نوی و رم
تشکر سردار از دوستان، آقای قلعه‌نوی و رم

عظیمون چند روز بعد به اردوی تیم ملی فوتبال ایران می‌پیوندد و حداکثر تا 10 ژانویه. با اعتراف به وقایع چند روز گذشته، ما یک گفت‌وگو با ستاره تیم ملی و باشگاه رم برگزار کردیم.

سپاس ویژه از باشگاه رم و آقای قلعه‌نوی

در ابتدا، می‌خواهم از همکاری مسئولان تیم ملی، به ویژه آقای قلعه‌نوی و باشگاه رم تشکر کنم. همانطور که می‌دانید، در چند روز گذشته مشکلاتی وجود داشت، اما واقعاً از آقای قلعه‌نوی و باشگاه رم برای درک من سپاس‌گزارم. بسیار خوشحالم که در نهایت این اتفاق افتاده که وظایفم را نسبت به باشگاه و خدمت به تیم ملی کشورم در جام ملت‌های آسیا انجام دهم.

تیم ملی و دوستان را دلم برایشان تنگ شده است
همچنین از کودکان تیم ملی برای همدردی‌شان تشکر می‌کنم. واقعاً هر لحظه را شمار معکوس به حضور در اردوی تیم ملی و تمرین با کودکان حساب می‌کنم. بدون شک، تمام تیم‌ها همان همت و اشتیاق من را دارند تا با هم برای موفقیت در قطر کار کنیم.

تشکر سردار از دوستان، آقای قلعه‌نوی و رم
تشکر سردار از دوستان، آقای قلعه‌نوی و رم

ما داریم یک آهنگر سیاه داغ داغ، اما غیرممکن نیست!
همه با ترکیب تیم‌هایی مانند ژاپن و کره جنوبی آشنا هستند. بیشتر آن‌ها در لیگ‌های اروپایی اول بازی می‌کنند و اگر بخواهیم ایران را به عنوان رقیب اصلی آن‌ها در نظر بگیریم، این خیلی صحیح نیست. البته، ما ایران هستیم و با تمام قدرت به قطر می‌رویم تا اینکه برای پایان دهید به چند دهه طول می‌کشند از ظاهر شدن در فینال جام ملت‌ها و برای جدال در مرحله بعدی قهری کنیم.

انرژی مثبت خود را به ما بفرستید
تا شروع جام ملت‌ها فقط چند روز باقی مانده و تیم بیشتر از هر زمان دیگر به همدردی و انرژی مثبت نیاز دارد. ابتدا می‌خواهم از مردم عزیز ایران که همیشه بزرگترین انگیزه‌مان بوده‌اند، بخواهم که تیم ملی را با انرژی خوبشان همراهی کنند. همچنین از هواداران فو

Hesam
2 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *