جود بلینگهام رئال مادرید یا لیورپول

جود بلینگهام رئال مادرید یا لیورپول را ترجیح میدهد؟ جود بلینگهام هافبک هافبک 19 ساله هم اکنون در بورسیا دورتموند و تیم ملی انگلیس عملکرد بسیار خوبی هم در رده باشگاهی و هم در رده ملی داشته است. و همین دلیل توجه باشگاه های بزرگی مثل رئال مادرید و لیورپول را به خود جلب کرده است. و نگاه این دو تیم به این هافبک 19 ساله است.

جود بلینگهام رئال مادرید یا لیورپول کدام را ترجیح خواهد داد؟

جود بلینگهام بیشتر در نقش هافبک بازیساز به میدان می رود. او در جام جهانی 2022 قطر نقش پر رنگی در صعود سه شیر ها به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی داشت. و همین قضیه موجب شده که قیمت او در بازار های نقل و انتقالاتی رو به رشد باشد و ارزشش رو به صعود باشد.

رئال مادرید و لیورپول را دو گزینه برای مقصد احتمالی بعدی بلینگام اسم برده میشود. ضمن این که گفته شده که پی اس جی هم در حال تلاش است. تا بتوانید این بازیکن جوان انگلیسی را جذب تیم خودش کند.

در هر صورت طبق گفته روزنامه آ اس اسپانیا، خود جود بلینگهام ترجیح می دهد. که به رئال مادرید برود. در واقع او از طرفداران باشگاه رئال مادرید است. و ترجیحش این است تا راهی رئال مادرید شود. به جای این که به لیگ برتر انگلیس و تیم لیورپول برود.

به نظر می رسد که رئال مادرید برای به خدمت گرفتن این بازیکن باید مبلغی حدود 130 میلیون یورو را به بورسیا دورتومند بدهد.

جود بلینگهام و پیوستن به دورتموند

سال 2020 در 17 سالگی با قراداد 3 ساله به «بورسیا دورتموند» پیوست. و هم اکنون در این تیم مشغول بازی است و قراردادش اتوماتیک تا 2025 قابل تمدید می باشد

وی با بورسیا دورتموند 1 قهرمانی جام حذفی آلمان را به دست آورده است.

بازی ملی

اولین بار سال 2016 در 13 سالگی به تیم ملی زیر 15 ساله های انگلیس دعوت شد. و سال 2020 هم در 17 سالگی به پیراهن تیم ملی بزرگسالان دست پیدا کرد.

او با تیم ملی انگلیس 1 قهرمانی زیر 17 ساله های سیرنکا را دشت کرده است

سبک بازی

بلینگام بازیکنی باهوش و سریع بوده و تکنینک خوب، حفظ توپ عالی، دوندگی زیاد و مهارت در ارسال پاس های قطری و عمقی از او یک بازیکنی جهانی ساخته است

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
25 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *