نامزد کریس رونالدو

جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو سرگذشت جالبی دارد که ما در این مقاله در مورد آن صحبت کرده ایم. بیوگرافی همسر رونالدو، نحوه آشنایی و عکس همسر و فرزندان رونالدو و … از جمله مواردی است که در این مقاله آورده ایم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی جورجینا رودریگرز

جورجینا رودریگز، در 27 ژانویه سال 1997 در شهر جاکا اسپانیا، چشم به جهان گشود. مادر او اسپانیایی و پدرش آرژانتینی است و یک خواهر به نام ایوانا دارد. جورجینا، 168 سانتی متر قد دارد و وزن او 54 کیلوگرم است. جورجینا، فارغ التحصیل رشته مطالعات امور مالی در سطح مستر می باشد.

زندگینامه جورجینا رودریگرز
زندگینامه جورجینا رودریگرز

فعالیت خود را به عنوان فروشنده آغاز کرد و اما حالا مدل و همسر کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی است.

مسیر زندگی جورجینا از نوجوانی تا بزرگسالی و آشنایی با رونالدو

در نوجوانی مدتی به بریستول انگلستان سفر کرد و پس از یادگیری زبان خارجه انگلیسی، مدتی به عنوان پرستار کودک کار کرد تا اینکه درگیر یادگیری رقص شد. بعد از گذشت زمانی در انگلیس به کشورش اسپانیا برگشت و به دلیل چهره زیبایی که داشت در فروشگاه بزرگ برند دوچه گابانا مشغول به فروشندگی شد.

نامزد کریس رونالدو
نامزد کریس رونالدو

جورجینا رودریگز، پس از کار در این فروشگاه به بوتیک گوچی رفت و مشغول به کار شد تا اینکه در سال 2016 بازیکن رئال مادرید کریستیانو رونالدو مشهور در جریان خرید از این فروشگاه توجهش به وی جلب شد.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

لحظه علاقه مندی جورجینا به رونالدو

اولین بار قد بلند و هیکل جذاب و چهره پر مهر کریس را می دیدم و توجه من را جلب می کرد. مقابل او ایستاده بودم و می لرزیدم آخه در یک نگاه عاشقش شده بودم. چون من خیلی خجالتی هستم و همین باعث شد بهم بریزم. رابطه من با کریس تا اواخر سال مخفی بود تا اینکه رسانه ها رابطه ما را متوجه شدند و خبر را علنی کردند.

داستان آشنایی رونالدو و همسرش
داستان آشنایی رونالدو و همسرش

نظر جورجینا درباره ازدواج با رونالدو

جورجینا رودریگز، من واقعا آدم خوش شانس و خوش اقبالی هستم که همسر بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا هستم. زمانی که کریس در زمین مسابقه است من خیلی احساسی می شوم و او بی رقیب است.

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *