حذف عربستان توسط ژاپن در قهرمانی جوانان آسیا

حذف عربستان توسط ژاپن در قهرمانی جوانان آسیا ، در رقابت های قهرمانان جوانان آسیا یک مسابقه حساس بین تیم های ژاپن و عربستان برگزار شد. تیم فوتبال جوانان عربستانی توسط ژاپنی ها حذف شدند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آخرین دیدارهای مرحله گروهی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا:

به گزارش سایت ورزشی ، آخرین روز مسابقات مرحله گروهی رقابت قهرمانی جوانان آسیا از ساعت 15:30 امروز به وقت تهران دو بازی همزمان در گروه چهارم شروع شد. بازی در ورزشگاه لوکوموتیو تاشکند برگزار شد. تیم جوانان ژاپن با نتیجه 2-1 توانست از سد عربستان سعودی عبور نماید. تنها تیمی که توانست از میان 16 تیم مرحله گروهی به 9 امتیاز کامل برسد. در این مسابقه حساس کوریو ماتسوکی(۱۵ و ۷۸) برای ژاپن و یزید جوشن(۷۴) برای سعودی‌ها گل زدند.

حذف عربستان توسط ژاپن در قهرمانی جوانان آسیا

حذف عربستان توسط ژاپن در قهرمانی جوانان آسیا

عربستان جزو مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها پا به تورنمنت گذاشت. اما در این شرایط در کمال ناباورانه حذف شد. سامورایی های آسیا صدرنشین در مرحله بعد با اردن روبرو می شوند. در مسابقه دیگر این رقابت ها نیز چین و قرقیزستان در ورزشگاه جار تاشکند روبروی هم قرار گرفتند. در این بازی نیز نتیجه 1-1 مساوی شد. میلان بکبردینوف(۵۸_ گل به خودی) برای چین و بیمیرزا ژنیشبکوف(۸۷) برای قرقیزها گل زده اند.

فوتبال جوانان چین نیز با این تساوی به امتیاز 4 رسیدند و به عنوان تیم دوم گروه D به دور بعد رقابت ها صعود کردند. تیم در مرحله یک چهارم نهایی برای صعود به جام جهانی در برابر کره جنوبی قرار می گیرد.

به این ترتیب تیم های ازبکستان، عراق، ایران، استرالیا، کره‌جنوبی، اردن، ژاپن و چین ۸ تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی خواهند بود.

آخرین دیدارهای مرحله گروهی رقابت های قهرمانی جوانان آسیا

**برنامه دیدارهای این مرحله به شرح زیر است:

شنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۳:۳۰

ایران_ عراق(ورزشگاه جار تاشکند)

ساعت ۱۷:۳۰

ازبکستان_ استرالیا( ورزشگاه ملی تاشکند)

یکشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۳:۳۰

کره جنوبی_ چین(ورزشگاه ملی تاشکند)

ساعت ۱۷:۳۰

ژاپن_ اردن(ورزشگاه لوکوموتیو تاشکند)

برنده دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۳ را به میزبانی اندونزی به دست می‌آورد.

mohamadnd
9 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *