خیز نکونام برای رکورد سپاهان و پرسپولیس

خیز نکونام برای رکورد سپاهان و پرسپولیس: در صورتی که استقلال با 67 امتیاز قهرمان شود، نکونام به رکورد پرسپولیس و سپاهان می‌رسد.

خیز نکونام برای رکورد سپاهان و پرسپولیس

به گزارش “ورزشی“، جواد نکونام سرمربی استقلال در مصاحبه روز پیش خود از انگیزه اعضای تیم آبی‌پوش پایتخت برای جنگ تا آخرین لحظه برای قهرمانی خبر داد. سرمربی استقلال با اعلام این مسئله که علی‌رغم از دست‌رفتن صدر‌نشینی از کسب قهرمانی ناامید نشده‌است. او از هدف و امید بالای خود و تیمش برای کسب جام خبر می‌دهد.

سرمربی استقلال در قسمتی از مصاحبه‌اش تاکید کرد که می‌خواهد با حمایت هواداران دو پیروزی به دست بیاورد و به امتیاز 67 برسد. اما از سوی دیگر، باید امیدوار به لغزش و از دست‌دادن امتیاز توسط پرسپولیس باشد. فقط در این صورت استقلال می‌تواند به قهرمانی برسد.

در شرایطی نکونام هدف تیمش را در فصل جاری کسب 67 امتیاز گذاشته که در تاریخ لیگ برتر پیش از این دو بار پرسپولیس و دو بار سپاهان با این امتیاز جام قهرمانی را بالای سر بردند. جالب اینکه سپاهان در لیگ‌های 18 تیمی این امتیاز را گرفت و قهرمان شد اما پرسپولیس در لیگ‌های 16 تیمی به این امتیاز رسید.

رکورد امتیاز در لیگ برتر دست کیست؟

رکورد امتیاز در لیگ برتر دست کیست؟

رکورد کسب امتیاز در لیگ برتر به دو فصل قبل باز می‌گردد. در آن زمان، تیم فرهاد مجیدی با 68 امتیاز جام را بالای سر برد. حالا نکونام امیدوار است برابر گل‌گهر و پیکان به پیروزی برسد و تیمش با کسب 67 امتیاز به مقام قهرمانی برسد. چیزی که او را به رکورد پرسپولیس و سپاهان در گذشته رسانده و شرط اول قهرمانی تیم او در لیگ امسال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *