دستگیری جولینتون مهاجم نیوکاسل به اتهام رانندگی در مستی

دستگیری جولینتون ، مهاجم تیم نیوکسال که در یک اتهام رانندگی دستگیر شده است و بازی مقابل فولام را از دست داد.

دستگیری جولینتون مهاجم نیوکاسل به اتهام رانندگی در مستی

به گزارش سایت “ورزشی” ادی هاو، سرمربی تیم نیوکاسل یونایتد می گوید جولینتون به دلیل اتهام رانندگی در حالت مستی دستگیر شده است. او مطمئن نیست که به دیدار روز یکشنبه در مقابل فولام برسد.

جولینتون مهاجم نیوکاسل
جولینتون مهاجم نیوکاسل

جولینتون بازیکن جوان 26 ساله تیم نیوکاسل که در ساعات اولیه روز پنج شنبه توسط پلیس به جرم مستی در حین رانندگی دستگیر شد. این بازیکن مهاجم قرار است در 26 ژانویه در برابر قضات حضار شود.

تیم نیوکاسل یونایتد در سنت جیمز پارک مقابل فولام قرار می گیرند. هاو سرمربی تیم گفت: “با مشورت او تصمیم نزدیکتری به بازی خواهم گرفت، بنابراین 100% مطمئن نیستم.” دستگیری جولینتون

عملکرد مناسب جولینتون در نیوکاسل

جولینتون در این فصل 21 بازی برای سرخابی ها انجام داد و 3 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل داده است. آخرین گل این برزیلی با گل دوم تیمش در یک مسابقه با نتیجه 2-0 در مقابل کارابائو کاپ در برابر لیستر سیتی در روز سه شنبه بود. او بعد از اینکه پلیس خودرو را در منطقه Ponteland Road نیوکاسل در ساعت 01:20 به وقت گرینویچ روز پنجشنبه متوقف کرد، متهم شد.

دستگیری جولینتون مهاجم نیوکاسل به اتهام رانندگی در مستی
دستگیری جولینتون مهاجم نیوکاسل به اتهام رانندگی در مستی

هاو سرمربی گفت: دستگیری جولینتون واقعا شوکه کننده است و در وضعیت دشواری هستیم.

“جو بسیار پشیمان است؛ او [پنجشنبه] بسیار ناراحت بود. فکر می‌کنم او از جدی بودن وضعیت آگاه است.

به دلیل احترام به این پرونده زیاد نمی توانم وارد جزئیات شوم، اما فکر می کنم او مسئولیت خودش را درک می کند. ما اکنون در موقعیتی قرار داریم که از او حمایت کنیم و همچنین به عنوان یک باشگاه فوتبال ، جدیت این وضعیت را نیز درک می کنیم.

جولینتون
جولینتون

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که جولینتون در روز دادگاه چه اتفاق های برایش پیش می آید. آیا او می تواند در بازی بعدی تیم نیوکاسل قرار بگیرد!؟

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

منبع: بی بی سی اسپورت

mohamadnd
13 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *