رضایت پوستوکگلو از تیمش

طبق گزارش ورزشی سرمربی تاتنهام، آنگه پوستکوگلو از تیمش در بازی امروز رضایت کافی داشته است.

رضایت پوستوکگلو از تیمش

رضایت پوستوکگلو از تیمش
رضایت پوستوکگلو از تیمش

تاتنهام موفق شد 5-2 مقابل برنلی به پیروزی برسد و سر مربی این تیم لندی از وضعیت عمومی تیم خود رضایت دارد. برنلی تنها 4 دقیقه بعد از شروع بازی پیش افتاد. آنها از سمت چپ نقوذ کردند و پدرو پوررو قبل از اینکه بتواند کاری کند دروازه را باز شده دید. اما تاتنهام موفق شد تا تمرکز تیم را حفظ کند و به بازی برگردد.

 

پوستکوگلو در مورد یک گل عقب افتادن و دوباره به بازی برگشتن گفت:” امروز روز خوبی بود، بدیهی است که اگر یک گل را دریافت کنید، مورد آزمایش قرار می گیرید و معمولا اول به خصوص کمی دستپاچه میشوید تا واکنش درست را پیدا کنید. خوشحالم که این اتفاق نیفتاد و تیم آرام بود و بازی خودش را خیلی زود پیدا کرد. وقتی که کنترل خود را بدست آوردیم کاملا بر بازی مسلط بودیم. ایراداتی در مورد یک سوم دفاعی وجود داشت به خصوص در نیمه دوم ولی توانستیم با همه چیز کنار بیاییم و رفته رفته بهتر شویم. نمیتوانم به قدر کافی از بازیکنانم تعریف کنم

 

او در پاسخ به سوال درباره خریدهای جدید و اینکه از وضعیت نقل و انتقالات تیم راضی هست یا نه پاسخ داد:”

“هیچ وقت شرایط ایده آلی وجود ندارد. ما در این پنجره تیم را زیر و رو نکردیم. تنها توانستیم در یک بازه کوتاه روی این موضوع کار کنیم. توانستیم تقریبا نیمی از تیم را بازسازی کنیم و من از این شرایط و این تیمی که در اختیار دارم راضی هستم.

 

 

در مورد اینکه آیا سون دلیل این است که او بازیکن دیگری در پست شماره 9 نمیخواهد: این همه چیز نیست ولی یکی از دلایل است. من تصویری ایده آل در ذهن دارم و ما در ابتدای راه رسیدن به آن هستیم. درحال ساختن هستیم و چیزهای زیادی برای انجام دادن هست. بازیکنان بسیاری خوبی اینجا هستند و او یکی از آنهاست. نحوه بازی او ایده آل است.

 

این سرمربی همچنین از هر سه مهاجم تیمش که موفق به گلزنی در این بازی شدند تمجید کرد و در مورد آنها به خبرنگاران گفت: ” فکر می‌کردم امروز گواهی واقعی برای کیفیت سانی، مدیسون و رومرو بود. همه آنها گل زدند، آنها مسئولیت رهبری را نه تنها با گفتار بلکه با عمل پذیرفتند، نه فقط در روز بازی بلکه به صورت روزانه و در تمرینات و این برای من بی اندازه دلگرم کننده است. به همان اندازه که بازیکنان فوق‌العاده‌ای هستند، به روحیه تیمی هم توجه کرده‌اند.

sajjad
4 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *