سرمربی‌های جدید تیم‌های پایه‌ی استقلال مشخص شدند

سرمربی‌های جدید تیم‌های پایه‌ی استقلال مشخص شدند. مربیان تیم‌های نونهالان و نوجوانان استقلال نیز از سوی محمدحسین ضیایی انتخاب شده‌اند.

سرمربی‌های جدید تیم‌های پایه‌ی استقلال

به گزارش وب سایت “ورزشی“، محمدحسین ضیایی که چند روزی است فعالیتش را در سمت رییس آکادمی باشگاه استقلال شروع کرده، در اولین قدم، اعضای کادر فنی تیم‌های پایه‌ی استقلال را مشخص کرده‌است.

در روزهای اخیر اخبار مختلفی پیرامون حضور برخی ستاره‌های سابق روی نیمکت تیم‌های نوجوانان و نونهالان استقلال مطرح شد. انتخاب آرش برهانی به عنوان سرمربی امیدهای آبی‌ها انتخاب شد. اکنون او کارش را نیز شروع کرده است. رضا حسن‌زاده مدافع سابق استقلال و تیم ملی هم گزینه اول هدایت تیم جوانان است. اما به دلیل برخی مشکلات حضور او هنوز قطعی نیست

تیم نونهالان و نوجوانان استقلال چه؟

ضیایی برای تیم‌های نونهالان و نوجوانان استقلال هم تصمیم‌گیری کرده است. بر این اساس حسین صدرمحمدی از مربیان مشهور تیم‌های پایه هدایت نونهالان استقلال را برعهده گرفته است. همچنین شاهین صمدیان به عنوان سرمربی نوجوانان استقلال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

قرار است به زودی با رسمی شدن حضور این افراد، باشگاه استقلال نام سرمربیان و اعضای کادرفنی آنها در سایت و شبکه‌های اجتماعی اعلام کنند. سرمربی‌های جدید تیم‌های پایه‌ی استقلال مشخص شدند. مربیان تیم‌های نونهالان و نوجوانان استقلال نیز از سوی محمدحسین ضیایی انتخاب شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *