5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره

سرعت یکی از اجزای کلیدی فوتبال امروزی در هر قسمت از زمین است و اگر بازیکنی چند یارد بیش از حد کند باشد، می تواند یک ورزش نابخشودنی باشد. مهاجمان اگر بتوانند به سرعت از کنار نشانگرهای خود بر روی توپ‌ها بپرند، یک مزیت جدی دارند، در حالی که مدافعان اگر می‌خواهند ادامه دهند باید سرعت مناسبی داشته باشند.

5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره

البته سرعت در مسافت یکی از اجزای زرادخانه بازیکنان است و آنها باید آن را با قدرت، آمادگی جسمانی، هوش بازی و مهارت روی توپ ترکیب کنند. با این وجود، یک دونده قوی دارای پایه محکمی است که از آن می توان ساخت.

ما در این مقاله از وبسایت ورزشی قصد داریم به شما 5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره را معرفی کنیم.

 

1-Mykhailo Mudryk

5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره

Mykhailo Mudryk در حال حاضر رکورد لیگ برتر را برای این فصل شکسته است، زیرا او در اولین بازی خود در چلسی در آخر هفته مقابل لیورپول به حداکثر سرعت 22.76 مایل در ساعت رسید .

خرید جدید 88 میلیون پوندی چلسی با حرکات پاهای منظم و دریبل های عالی خود در آنفیلد در تساوی بدون گل هواداران را خیره کرد و اکنون پس از تنها یک بازی در لیگ برتر انگلیس، رکوردی را به نام خود ثبت کرده است.

به این دلیل که Opta روز سه شنبه تایید کرد که Mudryk در آنفیلد به حداکثر سرعت خیره کننده 36.63 کیلومتر در ساعت (22.76 مایل در ساعت) رسیده است که سریع ترین سرعت ثبت شده در لیگ در این فصل است.

2- anthony gordon

5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره

آنتونی مایکل گوردون (متولد 24 فوریه 2001) یک فوتبالیست حرفه‌ای انگلیسی است که به عنوان مهاجم برای باشگاه لیگ برتر اورتون و تیم ملی زیر 21 سال انگلیس بازی می‌کند .

 او توانسته با ثبت سرعت 36.6 کیلومتر بر ساعت در رتبه دوم لیست سریع ترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره قرار بگیرد.

3- darwin nunez

5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره

داروین گابریل نونیز ریبیرو بازیکن فوتبال اهل اروگوئه است که هم‌اکنون به عنوان مهاجم برای باشگاه فوتبال لیورپول و تیم ملی فوتبال اروگوئه بازی می‌کند. او تونسته با سرعت 36.53 کیلومتر بر ساعت، در رتبه 3 سوم این لیست قرار بگیرد.

4- erling haaland

5 تا از سریعترین بازیکنان این فصل لیگ جزیره
erling haaland

ارلینگ برات هالَند بازیکن فوتبال اهل نروژ است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال منچستر سیتی در لیگ برتر انگلستان و تیم ملی فوتبال نروژ بازی می‌کند. وی فرزند آلف-اینگه هالند بازیکن سابق منچستر سیتی است. به خاطر قد بلند و اندام درشت او در سن پایین به او لقب «بچه غول» را داده‌اند.

سرعت ثبت شده از او 36.22 کیلومتر بر ساعت میباشد. او با این سرعت توانسته در لیست سریعترین بازیکنان قرار بگیرد و در لیست رتبه 4 ام را داراست.

5- denis akaria

سریعترین بازیکنان

دنیس لمی زکریا لاکو لادو بازیکن فوتبال اهل سوئیس است که به صورت قرضی برای باشگاه چلسی بازی می‌کند. از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به سروت یانگ بویز و بروسیا مونشن‌گلادباخ اشاره کرد. وی همچنین در تیم ملی فوتبال سوئیس بازی می‌کند.

حال او رتبه 5ام لیست است. سرعت ثبت شده از او 36.09 کیلومتر بر ساعت میباشد.

 

 

sajjad
25 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *