سری ا

سری آ در این فصل لیگ جذابی بوده و چندین بازیکن برای کسب عنوان بهترین بازیکن هفته رقابت می کنند. با این حال، یکی از بازیکنانی که در این هفته برجسته شد، لورنزو اینسینیه از ناپولی بود.

اینسینیه در پیروزی 3-1 ناپولی مقابل بولونیا نقش مهمی داشت و دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. اولین گل او یک ضربه ایستگاهی زیبا بود که به گوشه بالای دروازه پیچید و دروازه بان بولونیا را بدون هیچ شانسی باقی گذاشت. گل دوم او نیز به همان اندازه چشمگیر بود، زیرا او توپ را در لبه محوطه جریمه برداشت، دو مدافع را شکست داد و با یک ضربه محکم به گوشه پایین دروازه پایان داد. علاوه بر گل های خود، اینسینیه یک پاس گل نیز برای گل سوم ناپولی ارائه کرد و توپی را که به طور کامل به متئو پولیتانو ارسال کرد، ارسال کرد.

اینسینیه

عملکرد اینسینیه مقابل بولونیا یک استاد کلاس در بازی هجومی بود. او 89 درصد پاس‌های خود را تکمیل کرد، 4 شوت به سمت دروازه داشت و دو پاس کلیدی نیز انجام داد. توانایی او در ایجاد موقعیت های گلزنی برای تیمش کاملاً به نمایش گذاشته شد و او بازیکن برجسته بازی بود.

لیگ برتر ایتالیا
لیگ برتر ایتالیا

عملکرد اینسینیه در این فصل بسیار عالی بوده و او یکی از ثابت ترین بازیکنان سری آ بوده است. او در لیگ 15 گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل داده است که او را به یکی از پربازده ترین بازیکنان هجومی لیگ تبدیل کرده است.

چیزی که اینسینیه را به بازیکن خطرناکی تبدیل می کند، توانایی او در ایجاد موقعیت های گلزنی برای خود و هم تیمی هایش است. او دریبل‌زن فوق‌العاده‌ای است و سرعت و مهارت لازم برای مقابله با مدافعان و خلق موقعیت‌های گل‌زنی را دارد. او همچنین یک تمام کننده فوق العاده است و در گلزنی از موقعیت های دشوار مهارت دارد.

عملکرد اینسینیه عامل اصلی موفقیت ناپولی در این فصل بوده است. آنها در حال حاضر در رده پنجم جدول سری آ قرار دارند و همچنان در رقابت برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا هستند. گل ها و پاس گل های اینسینیه در بسیاری از پیروزی های آنها بسیار مهم بوده است و فرم او دلیل اصلی رقابتی بودن آنها بوده است.

اینسینیه علاوه بر بازی هایش در سری آ، در تیم ملی ایتالیا نیز در فرم بسیار خوبی بوده است. او در برد 2-0 مقابل بوسنی و هرزگوین در مقدماتی جام جهانی یک گل حساس به ثمر رساند و به تیمش کمک کرد تا یک پیروزی مهم را کسب کند. بازی های اینسینیه برای تیم ملی نشان داده است که او بازیکنی است که می تواند در بالاترین سطح و در بزرگترین صحنه بازی کند.

جمع بندی

در مجموع، لورنزو اینسینیه بهترین بازیکن این هفته سری آ بوده است. دو گل و یک پاس گل او مقابل بولونیا نشان از مهارت و اهمیت او برای تیم ناپولی داشت. عملکرد او در این فصل فوق‌العاده بوده است و یکی از ثابت‌ترین و سازنده‌ترین بازیکنان لیگ بوده است. اگر او به بازی در این سطح ادامه دهد، یک بازیکن کلیدی برای ناپولی خواهد بود زیرا آنها به دنبال کسب جایگاهی در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت برای کسب جام هستند.

Hesam
1 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *