رونمایی از کریس رونالدو در النصر

محرومیت رونالدو ؛ چرا او هنوز نمی تواند برای النصر بازی کند؟ کریستیانو رونالدو باید تا یکم بهمن (21 ژانویه) صبر کند تا بتواند اولین بازی خود را برای تیم جدید خود، النصر عربستان انجام دهد. بسیاری از هواداران از دیدن رونالدو در بازی روز پنجشنبه در لیگ برتر عربستان مقابل الطایی هیجان زده بودند. اما 28000 هوادار که بلیت گرفته اند باید منتظر بمانند.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

محرومیت رونالدو که او را رها نمی کند

این به این دلیل است که اگرچه رونالدو ممکن است دیگر بازیکن منچستریونایتد نباشد، اما پیوندهای او با اولدترافورد هنوز از بین نرفته است.

رونالدو در حال حاضر به دلیل زمانی که گوشی یکی از هواداران اورتون را در حین خروج از زمین در گودیسون پارک از دست او شکست، محروم است.

محرومیت رونالدو دو جلسه ای
محرومیت رونالدو دو جلسه ای همچنان پا برجاست

او دو جلسه محرومیت دارد. با وجود اینکه این محرومیت از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس به او داده شده است، همچنان همراه او است.

طبق ماده 12-1 مقررات فیفا در مورد وضعیت و نقل و انتقال بازیکنان، رونالدو باید با آخرین جریمه معوقه ای که در لیگ برتر به جا گذاشته روبرو شود. اگرچه او حتی قاره اش را تغییر داده است.

هر گونه مجازات انضباطی حداکثر تا چهار مسابقه یا حداکثر تا سه ماه که توسط انجمن قبلی بر بازیکنی اعمال شده باشد اما در زمان انتقال هنوز (کاملاً) اجرا نشده باشد، توسط انجمن جدیدی که بازیکن در آن ثبت نام کرده است، اجرا خواهد شد. برای اینکه تحریم در سطح ملی اجرا می شود.

این حادثه در آبان ماه اتفاق افتاد و علاوه بر محرومیت دو دیداری، جریمه نقدی هم برای او تعیین شد. او قبل از انجام یک بازی دیگر برای شیاطین سرخ، یونایتد را ترک کرد.

کریستیانو برای عذرخواهی از هوادار و دعوت از او به اولدترافورد نوشت: «در لحظات سختی مانند لحظه‌ای که با آن روبرو هستیم کنار آمدن با احساسات هرگز آسان نیست.» اما حتی نمی‌تواند به این گفتارش عمل کند.

بالاخره رونالدو چه زمانی برای النصر بازی می کند؟

او علاوه بر از دست دادن اولین بازی مورد انتظار مقابل الطایی، مقابل الشباب بازی نخواهد کرد. او تا هفته ی چهاردهم لیگ عربستان که می تواند برای اولین بار با النصر به میدان برود، فعال نخواهد بود. بازی مقابل الاتفاق در یکم بهمن ماه، اولین بازی او خواهد بود.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Pooria
6 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *