مصدومان لیورپول

چالش‌هایی که بازیکنان کلیدی لیورپول با آن‌ها روبرو هستند، مقاومت مصدومان لیورپول را در چند وقت اخیر مورد آزمایش قرار داده است. از بازگشت متناوب محمد صلاح پس از مصدومیت تا غیبت موقت آلیسون بکر، تیم از یک سری مشکلات عبور کرده است. در کنار موانع ریکاوری ترنت الکساندر-آرنولد و نگرانی های مداوم تیاگو آلکانتارا برای تناسب اندام، روایت فصل لیورپول یکی از استقامت در میان ناملایمات است. مصدومیت تاسف بار جوئل ماتیپ در پایان فصل، لایه دیگری از پیچیدگی را به پویایی تیم اضافه می کند. در این بررسی اجمالی، ما به سفرهای فردی این بازیکنان می پردازیم و کمک ها، ناکامی ها و پیامدهای کمپین در حال انجام لیورپول را برجسته می کنیم.

محمد صلاح

محمد صلاح به دلیل مصدومیت، از دست دادن چندین بازی لیگ برتر و فینال جام کارابائو، ناکامی هایی را تحمل کرد. اگرچه او پس از بازگشت در برابر برنتفورد قول خود را نشان داد، اما با شکست دیگری روبرو شد و او را برای بازی های بعدی کنار گذاشت. با وجود این، کلوپ همچنان به بازگشت صلاح و حضور احتمالی او در بازی های آینده خوش بین است.

آلیسوت بکر

به طور مشابه، آلیسون بکر با شروع چالش برانگیزی در ماه فوریه روبرو شد، با اشتباهات در برابر آرسنال و مشکلات عضلانی بعدی او را برای دیدارهای حساس مقابل منچسترسیتی و دربی مرسی ساید کنار گذاشت. با این حال، کلوپ به دروازه بان پشتیبان کائویمهین کلهر ابراز اطمینان کرد.

ترنت الکساند آرنولد

ترنت الکساندر آرنولد در مورد مدیریت آسیب دیدگی خود مورد بررسی قرار گرفت، با ناراحتی در طول بازی برگشت خود که منجر به طولانی شدن زمان حضور در کنار زمین شد. در حالی که کلوپ از مدیریت باشگاه در شرایط دفاع می کرد، الکساندر-آرنولد تا بعد از تعطیلات بین المللی در دسترس نیست و کانر بردلی در غیاب او به طرز تحسین برانگیزی پیشرفت کرد.

تیاگو آلکانتارا

بازگشت تیاگو آلکانتارا به میادین کوتاه مدت بود، زیرا او مدت کوتاهی پس از بهبودی مصدومیت قبلی دچار مشکل عضلانی شد. کلوپ درباره بازگشت تیاگو در این فصل ابراز ابهام کرد که با توجه به وضعیت قرارداد این هافبک می تواند پیامدهایی برای آینده این هافبک داشته باشد.

جوئل ماتیپ

دوران حرفه ای جوئل ماتیپ در لیورپول به دلیل مصدومیت ACL در پایان فصل، زودتر از موعد به پایان رسید. و آینده او را با انقضای قراردادش در تابستان امسال مبهم گذاشت. علیرغم این، کمک های ماتیپ به باشگاه به خوبی در خاطر خواهد ماند. و موقعیت او را به عنوان یک چهره محبوب در آنفیلد تثبیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *