همسران پله

همسران پله چه کسانی بودند؟ گزارش برخی رسانه ها را در مورد  پله اسطوره برزیلی و زوایای پنهان زندگی او با هم می خوانیم.

پله برزیلی اسطوره برزیلی این روز ها در بیمارستان درگیر بیماری است و رسانه ها پیگیر حال او و زندگی خصوصی اش هستند. همراهی خانواده او مخصوصا فرزندانش با تحسین زیادی همراه بوده است و اما حالا رسانه های برزیلی به معرفی زندگی پله اسطوره برزیلی پرداختند.

پله اسطوره برزیلی بر روی تخت بیمارستان
پله اسطوره برزیلی بر روی تخت بیمارستان

حتما بخوانید: بیوگرافی پله ستاره فوتبال برزیلی جهان با تصاویر

همسران پله | ازدواج پله اسطوره برزیلی

ازدواج اول پله با رزمری دوس ریس بود که در سال 1966 با او زندگی مشترکی را آغاز کرد. کلی 55 ساله و ادینو 52 سال و جنیفر 43، فرزاندانش از ثمره این ازدواج هستند. کلی دختر پله که علاقه شدیدی به پدرش دارد و از روز اول بیماری پله در بیمارستان حضور داشته است و او را تنها نگذاشته است.

پله در کنار همسر سوم
پله در کنار همسر سوم

دختر بزرگ اسطوره برزیلی، اکثر خبر اطلاع رسانی وضعیت حال جسمانی پله را بر عهده دارد.

ازدواج دوم پله با آسیریا سیساس بود که با توجه به بازنشستگی او توانست زندگی بهتری کنار همسر دومش داشته باشد چون او خواننده است. آنها در سال 1994 میلادی باهم ازدواج کردند و جاشوا و سلسته فرزندان این دو نفر هستند. جاشوا و سلسته دو قلوی 26 ساله پله از ازدواج دوم هستند.

آنها با خمیما فرزند آسیریا برای ملاقات و کریسمس به بیمارستان رفتند و در کنار او حضور دارند. فلاویا دختر دیگر پله است که 54 سن دارد و این روز ها به همراه کلی دختر بزرگ ازدواج پله در بیمارستان کنار پدرشان حضور دارند.

فلاویا از رابطه پله با لنیتا کورتز است، پس از انجام دی ان ای مشخص شد دختر پله است و این اسطوره سرپرستی این دختر را به عهده گرفت.

همسر فعلی و سوم پله زنی تاجر و سرمایه گذار است به نام کارسیا آئوکی که 57 سال سن دارد. پله و کارسیا آئوکی در سال 2016 باهم ازدواج کردند و هنوز باهم زندگی مشترکی دارند.

طلای سیاه یکی از برترین بازیکنان تاریخ جهان است که به دلیل بیماری سخت در بیمارستان حضور دارد و با درد و بیماری دست و پنجه نرم می کند برای بقای زندگی.

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

Hesam
29 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *