بیوگرافی ویکتوریا بکام همسر فوتبالیست مشهور دیوید بکام

ویکتوریا بکهام (Victoria Beckham) در دهه 1990 به عنوان یکی از اعضای گروه Spice Girls به شهرت رسید. او همچنین به خاطر امپراتوری مد موفق و ازدواجش با ستاره سابق فوتبال دیوید بکهام شناخته شده است.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام به عنوان “Posh Spice” در گروه پاپ بریتانیایی Spice Girls به شهرت رسید. این گروه اولین آلبوم خود را با نام Spice در سال 1996 منتشر کرد، موفقیتی بزرگ که بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. پس از جدا شدن گروه در سال 2000، بکهام یک حرفه موسیقی انفرادی را آغاز کرد و بعداً عشق خود را به مد کشف کرد و در سال 2004 خط شلوار جین به نام VB Rocks را توسعه داد. در سال 2007 بکهام به یک تور تجدید دیدار با Spice Girls رفت، اما در نهایت او به پایان رسید. بکهام همچنین به دلیل ازدواج مشهورش با ستاره سابق فوتبال دیوید بکهام، تیتر خبرها را به خود اختصاص داد.

زندگی اولیه به عنوان یک رقصنده مشتاق

ویکتوریا بکام همسر دیوید بکام در اسپایس گرلز
ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام در اسپایس گرلز

ویکتوریا آدامز در 17 آوریل 1974 در هرتفوردشایر انگلستان به دنیا آمد. او که در خانواده ای مرفه بزرگ شد، در سنین جوانی شروع به تحصیل باله کرد. او در سن 17 سالگی علاقه خود به رقص را در کالج تئاتر Laine Arts در ساری دنبال کرد. فرصت خوش شانسی او زمانی بود که در سال 1993 به یک تماس بازیگری پاسخ داد که به دنبال مجریان زن پرانرژی و سخت کوش بود.

حتما بخوانید: دیوید بکهام |زندگینامه+زندگی شخصی و حرفه ای+عکس همسر و فرزندانش

ازدواج با دیوید بکهام

در سال 1997 بکهام با ستاره فوتبال دیوید بکهام و سپس با منچستریونایتد آشنا شد. این دو خیلی زود به یکی از محبوب ترین زوج های بریتانیا تبدیل شدند که در روزنامه ها با نام های «پش» و «بکز» شناخته می شوند. آنها در سال 1998 نامزد کردند و در 4 مارس 1999 به اولین فرزند خود، بروکلین، خوش آمد گفتند. آن تابستان، این زوج در یک مراسم مجلل در قلعه ای در ایرلند ازدواج کردند. خانواده بکهام سه فرزند دیگر دارند: پسران رومئو (متولد 1 سپتامبر 2002) و کروز (20 فوریه 2005) و دختر هارپر (10 ژوئیه 2011).

ویکتوریا بکام و دیوید بکام
ویکتوریا بکام و دیوید بکام

اسپایس گرلز

گروهی که توسط مدیر کریس هربرت ایجاد شد، گروهی که به اسپایس گرلز معروف شد شروع به تمرین کردند. ترکیب نهایی تا اواسط سال 1993 گرد هم آمد و شامل ملانی براون، ملانی چیشولم، گری هالیول، اما بانتون و ویکتوریا بکهام بود. گروه خواهان کنترل خلاقانه تری بود و به زودی از هربرت جدا شد. آنها بعداً با مدیر برایان فولر قرارداد امضا کردند و با ویرجین رکوردز قرارداد بستند.

هر یک از پنج عضو Spice Girls شخصیت خود را توسعه دادند: براون به عنوان “Scary Spice” شناخته می شد. چیشولم «اسپورتی اسپایس» بود. هالیول «ادویه زنجبیل» بود. بانتون “بیبی اسپایس” بود. و ویکتوریا بکهام «اسپایای شیک» بود. آنها اولین آلبوم خود را با نام Spice در سال 1996 منتشر کردند و سال بعد با آهنگ رقص پاپ جذاب “Wannabe” به صدر جدول رسیدند. تک آهنگ بعدی، “Say You’ll Be There” تا رتبه 3 جدول بیلبورد 200 صعود کرد. این آلبوم در نهایت بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.
پیام «قدرت دختر» این گروه، مخاطبان قابل توجهی، به ویژه دختران نوجوان را به خود جلب کرد. در سال 1997 این گروه دومین آلبوم خود را با نام Spiceworld منتشر کرد و در اوایل سال بعد در فیلمی به همین نام بازی کرد. در حالی که آنها با آهنگ “2 Become 1” موفق به کسب موفقیت شدند، Spice Girls نتوانستند موفقیت اولین ضبط خود را تکرار کنند. این فیلم بازیگرانی مانند الویس کاستلو، باب گلدوف و التون جان را به نمایش گذاشت و در گیشه موفق شد و نزدیک به 30 میلیون دلار فروش کرد.

در سال 2000، Spice Girls آلبوم Forever را منتشر کرد که پس از ترک هالیول از گروه ضبط شد. از آنجایی که اعضای باقی مانده برای پیگیری پروژه های دیگر از هم جدا شدند، ویکتوریا بکهام به صورت انفرادی رفت و آلبومی با نام خود را در سال 2001 منتشر کرد.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

تجدید دیدار

Spice Girls برای یک سری کنسرت در سال 2007 و 2008 دوباره متحد شدند. و همچنین در ژوئن 2012، آنها دوباره متحد شدند، این بار برای اعلام ساخت یک موزیکال جدید درباره ظهور و سقوط خود، Viva Forever!، نوشته جنیفر ساندرز و به نام تک آهنگ شماره 1 گروه 1998. در آن سال، این گروه همچنین در مراسم اختتامیه بازی های المپیک تابستانی که در لندن برگزار شد، اجرا کرد.

پس از آن در فوریه 2018، زمانی که اسپایس گرلز با مدیر سابق سیمون فولر در لندن ملاقات کرد، زمزمه های یک دیدار مجدد ظاهر شد. یک هفته بعد، TMZ گزارش داد که یک تور تابستانی واقعاً در حال انجام است، اگرچه گروه هنوز به طور رسمی چیزی را تأیید نکرده است.

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

Pooria
25 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *