3 خرید سپاهان به پایان خط رسیدند

در آستانه آخرین بازی نیم‌فصل، 3 خرید سپاهان به پایان خط رسیدند و از فهرست این تیم حذف شدند. این تصمیم در دیدار هفته گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان به دلیل عدم اصلاح قرارداد 6 بازیکن (سید پیام نیازمند، هادی محمدی، احسان پهلوان، کاوه رضایی، رضا اسدی و رضا شکاری) اتخاذ شد. در بازی پایانی نیم‌فصل، مجوز بازی سه بازیکن از این 6 نفر به دست آمد. و همچنین قرارداد سه بازیکن دیگر (پیام نیازمند، رضا اسدی و رضا شکاری) اصلاح شد تا بتوانند در مقابل شمس‌آذر قزوین به میدان بروند.

باشگاه سپاهان از طریق نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود که تمایل دارد با پیام نیازمند، رضا اسدی و رضا شکاری همکاری خود را ادامه دهد. و نیاز به خدمات ژوزه مورایس به این بازیکنان دارد. قرارداد این سه بازیکن به‌طور رسمی اصلاح شد و آن‌ها در بازی مقابل شمس‌آذر قزوین حاضر خواهند بود. اما، قرارداد سه بازیکن دیگر اصلاح نشد و حذف شدن آن‌ها از ترکیب طلایی پوشان تصدیق شد.

3 خرید سپاهان به پایان خط رسیدند
3 خرید سپاهان به پایان خط رسیدند

هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی، که در تابستان به تیم سپاهان پیوسته بودند و عملکرد مطلوبی نداشتند، از فهرست تیم حذف شدند. احتمالاً در نقل و انتقالات زمستانی، مقصد این بازیکنان توسط باشگاه مورد مذاکره قرار خواهد گرفت. و پس از مذاکرات، آن‌ها از لیست باشگاه برای دور برگشت لیگ برتر حذف خواهند شد.

Hesam
2 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *