بازیکن با بیشترین پاس گل

7 بازیکنی که بیشترین پاس گل تاریخ را دادند

مقاله از راجع به ۷ تا از بهترین بازیکنان فوتبالی که بیشترین پاس گل در تاریخ را زدند.

نوشته شده در ورزشی.

1_لیونل مسی (364 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل

لیونل مسی همتراز با رونالدو به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌هایی است که تا به حال این ورزش را به ارمغان آورده است. او دوران باشگاهی خود را در باشگاه بارسلونا گذرانده است و هر آنچه را که برای بردن در سطح وجود دارد به دست آورده است. او رکورد بیشترین تعداد پاس گل با 364 پاس گل را در اختیار دارد و با توجه به کیفیت فرا زمینی دارنده هفت توپ طلا، مطمئناً این رقم بیشتر خواهد شد. این بازیکن آرژانتینی همچنین رکورددار بیشترین گلزنی در تاریخ فوتبال بعد از رونالدو نیز است…!

 

2_کریستیانو رونالدو (285 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل
بازیکن با بیشترین پاس گل

رونالدو به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ در نظر گرفته می شود که این لیست را زیبا کرده است! رکورد پاس گل کریستیانو رونالدو که به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست های جهان شناخته می شود، اغلب تحت الشعاع گلزنی های باورنکردنی او قرار می گیرد. پس از رسیدن به شهرت در منچستریونایتد، رونالدو واقعا پتانسیل خود را در رئال مادرید به کار گرفت و اکنون صحنه را در لیگ جزیره برای منچستریونایتد به آتش می کشد. در مورد اکثر پاس گل ها، فوق ستاره پرتغالی 132 پاس گل برای رئال مادرید، 73 برای منچستریونایتد، 32 برای یوونتوس و 6 برای اسپورتینگ لیسبون در سطح باشگاهی ثبت کرده است. او همچنین در دوران بازی برای پرتغال 42 بار پاس گل داده است. رونالدو همچنین بهترین گلزن تاریخ باشگاهی و ملی نیز است…!

 

3_لوییز سوارز (278 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل

لوئیس سوارز همیشه بخش مهمی از قدرت تهاجمی باشگاه بارسلونا بوده است و از زمان انتقال او به اتلتیکو مادرید، آنها نیز متوجه این موضوع شده اند. زمانی سوارز به همراه مسی و نیمار ترسناک ترین مثلث جهان بودند. این بازیکن اروگوئه ای در دوران درخشان خود بیش از 278 پاس گل داده است که برای یک مهاجم رقم فوق العاده ای است!

البته این روز ها لوییز سوارز روزهای خیلی جالبی را در اتلتیکو سپری نمیکند…!

 

4_توماس مولر (274 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل

توماس مولر آلمانی با 274 پاس گل در رتبه بعدی لیست بیشترین پاس گل تاریخ فوتبال قرار دارد. ستاره بایرن مونیخ به نبوغ خود در زمین فوتبال شهرت دارد و از او به عنوان یکی از باهوش ترین بازیکنان فوتبال جهان یاد می شود. مولر سبک بازی خود را دارد که در موقعیت‌های مختلف پرسه می‌زند و در تغذیه مهاجمانی که موقعیت بهتری برای گلزنی دارند، مهارت دارد!

او رکورد دار میانگین پاس گل در هر بازی رو با ثبت 0.57 پاس گل در هر بازی نیز میباشد!

 

5_آنخل دیماریا (268 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل

آنخل دی ماریا یکی از معدود بازیکنانی است که افتخار بازی در کنار لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، نیمار، امباپه و…را در بین دیگر ستارگان داشته است.دیماریا به دلیل درخشش هجومی اش یک رکورد قابل توجه پاس گل به دست آورد و در حال حاضر در 268 است. او با عملکرد چشمگیر و در عین حال ثابت خود برای پاری سن ژرمن، قطعاً با گذشت زمان، تعداد بیشتری را به مجموع خود اضافه خواهد کرد…!

 

6_مسوت اوزیل (261 پاس گل)

مسوت اوزیل، چهره ای که به دلیل توانایی باورنکردنی خود در یافتن مهاجم از سخت ترین زاویه ها مشهور شد، با بازی در رئال مادرید، آرسنال و تیم ملی آلمان با 258 پاس گل در سال های اخیر در رتبه بعدی قرار دارد!

مسوت اوزیل دارای رکورد بیشترین تعداد پاس گل در تاریخ لیگ جزیره بعد از تیری آنری نیز میباشد!

اوزیل از لحاظ میانگین پاس گل در هر بازی آمار خیره کننده 0.53 را نیز به ثبت رسانده است…!

 

7_سسک فابرگاس (251 پاس گل)

بازیکن با بیشترین پاس گل

سسک فابرگاس برای برخی از بزرگترین باشگاه های جهان بازی کرده است. چه آرسنال، چه چلسی یا بارسلونا، این بازیکن اسپانیایی در همه جا تقریبا موفق بوده است. از 251 پاس گل او، 114 پاس در دوران حضورش در لیگ برتر به دست آمد. او مطمئناً در آینده به 251 پاس گل خود اضافه خواهد کرد… درخشش فنی او هنوز مشهود است!

sajjad
14 فوریه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *