پیشنهاد میلیون دلاری مسی | آینده‌ی مسی کجا رقم می‌خورد؟

مهاجم پاری سن ژرمن هنوز درباره آینده خود نامشخص است. در این پست از پیشنهاد میلیون دلاری مسی تا آینده‌ی مبهم این بازیکن در فوتبال را می‌خوانیم.

پیشنهاد میلیون دلاری مسی | بارسلونا، پی اس جی یا عربستان؟

پاری سن ژرمن یکشنبه در خارج از خانه با تروا بازی می کند اما لیونل مسی در زمین یا حتی روی نیمکت نخواهد بود.

این ستاره آرژانتینی با وجود اینکه روز جمعه در یک ویدیوی خانگی که در آن پشیمانی از سفر روز دوشنبه خود به عربستان سعودی را نشان داد، عذرخواهی کرد، همچنان از سوی باشگاهش که 15 روز محرومیتی را برای او به همراه داشت، مجازات می‌شود.

پس از آن ویدئو، بخششی که از سوی باشگاه انتظار می رفت فعلاً منتشر نشده است. هرچند بعید نیست روز دوشنبه اتفاقی در این مورد بیفتد.

این واکنش می‌تواند این باشد که بازیکن را ببخشد، محرومیت را حذف و به او اجازه دهد هفته آینده با هم تیمی هایش تمرین کند.

یادمان باشد لئو از روز دوشنبه، روز تمرین جنجالی، با تیمش تمرین نکرده است. سه شنبه یک روز تعطیل بود و از روز چهارشنبه لئو با هم تیمی هایش کار نمی‌کند.

انتظار می رود که باشگاه بخشش کند اما هیچ چیز رسمی هنوز اعلام نشده است

در همین حال، این بازیکن به تنهایی تمرین می کند و منتظر خبرهای بعدی است. مسی این دوشنبه احتمالا در گالا Laureus که در پاریس خواهد بود شرکت کند.

با غیبت او در تروا، مسی در حال حاضر به بازی بعدی لیگ 1 مقابل آژاکسیو (13 می در خانه) نگاه می‌کند.

اگر او مورد عفو قرار نگیرد، که در حال حاضر بعید به نظر می رسد، بازگشت او به باشگاه در 21 می برابر اکسر در روز ماقبل آخر فصل لیگ 1 خواهد بود.  زمانی که پاریسی ها ممکن است دیگر از نظر ریاضی قهرمان شده باشند.

ورزشی: علیرغم حواشی، مسی هنوز هم شانس ماندن در پاریس سن ژرمن را دارد
ورزشی: علیرغم حواشی، مسی هنوز هم شانس ماندن در پاریس سن ژرمن را دارد

آینده مسی

اما فراتر از آن، چیزی که به نظر واضح است این است که در آینده مسی از پاری سن ژرمن دور خواهد شد. شاید به نظر برسد باشگاه او را از محرومیت معاف می‌کند. اما موضوع دیگر این است که مسیر آنها در فصل آینده متلاشی می‌شود.

با پایان یافتن مسیر پاریس، و مسیر بارسلونای بسیار پیچیده، تنها پیشنهاد رسمی که در حال حاضر روی میز وجود دارد، پیشنهاد عربستان سعودی است، اگرچه دیشب روزنامه “تایمز” اشاره کرد که لئو هنوز راه ماندن در PSG را باز نگه داشته است.

الهلال در هر فصل 400 میلیون دلار به او پیشنهاد می‌دهد. اولویت لئو همچنان این است که حداقل تا کوپا آمریکا 2024 برای یک تیم برتر اروپایی بازی کند، اما باید ببینیم که آیا چنین فرصتی پیش می آید یا خیر.

در هر صورت، این هنوز هم پیچ و خم های زیادی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *