نقش جدیدی برای دی بروین می تواند منچسترسیتی را به قهرمانی برساند

نقش جدیدی برای دی بروین می تواند منچسترسیتی را به قهرمانی برساند.پیروزی اخیر منچسترسیتی در جام حذفی مقابل هادرزفیلد نه تنها نشان دهنده برتری مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است.  بازگشت کوین دی بروین، استاد خط میانی، پس از 5 ماه غیبت به دلیل مصدومیت همسترینگ را نشان داد. در حالی که سیتی به دنبال چهارمین عنوان قهرمانی متوالی در لیگ برتر است. توجه به این موضوع است که پپ گواردیولا، سرمربی. چگونه می تواند دی بروین را به طور موثر در تیم ادغام کند. خصوص در کنار فیل فودن.

نقش جدیدی برای دی بروین می تواند منچسترسیتی را به قهرمانی برساند

فودن که یک بازیگر برجسته برای سیتی

نقش جدیدی برای دی بروین می تواند منچسترسیتی را به قهرمانی برساند
نقش جدیدی برای دی بروین می تواند منچسترسیتی را به قهرمانی برساند

در بازی جام حذفی در مرکز صحنه قرار گرفت و بازی بهترین بازیکن مسابقه را در نقش مرکزی ارائه داد.  بازگشت دی بروین لایه دیگری از پیچیدگی را به ملاحظات تاکتیکی گواردیولا اضافه می کند. این سوال پیش می آید: گواردیولا چگونه می تواند استعداد فودن و دی بروین را در یک ترکیب به حداکثر برساند؟

یک راه حل منطقی در بازنگری به تنظیمات موفقیت آمیز 3-2-4-1 است. در نیمه دوم فصل قبل به کار گرفته شد. در آن دوره، دی بروین با 16 پاس گل لیگ را رهبری کرد و همکاری با ارلینگ هالند در خط مقدم سیتی شکوفا شد. شایان ذکر است، استاد بلژیکی در کنار ایلکای گوندوگان که اکنون جدا شد.  نقش مهمی در ترکیب هجومی سیتی قبل از انتقال او به بارسلونا داشت، عالی بود.

جدایی گوندوگان خلأ در خط مقدم سیتی ایجاد کرده است

جدایی گوندوگان خلأ در خط مقدم سیتی ایجاد کرده است
جدایی گوندوگان خلأ در خط مقدم سیتی ایجاد کرده است

به ویژه در لحظاتی که تجربه و توانایی او در استفاده از موقعیت های کلیدی بسیار ارزشمند بود. از آنجایی که سیتی همچنان برای قهرمانی در لیگ برتر رقابت می کند. غیبت بازیکن باتجربه ای مانند گوندوگان بیشتر می شود. در اینجا فرصتی برای کوین دی بروین وجود دارد تا در نقش بازیکن کلاچ سیتی قرار بگیرد و تاثیر گوندوگان را در لحظات حساس تکرار کند.

دی بروین

دی بروین
دی بروین

که در ماه ژوئن 33 ساله می شود، سابقه ثابت شده ای دارد که در مواقعی که بیشتر مورد نیاز است.  این مناسبت می رسد. توانایی او در گلزنی و پاس گل در بازی های تعیین کننده. همانطور که در پیروزی مقابل آرسنال و پیروزی 4-1 مقابل لیورپول نشان داد. او را به جانشینی بالقوه برای نقش تاثیرگذار گوندوگان تبدیل می کند. گواردیولا می تواند دی بروین را به صورت استراتژیک در موقعیت های حیاتی به کار ببندد و اطمینان حاصل کند که بازیساز باتجربه نقشی محوری در تبدیل یک امتیاز به 3 بازی می کند، به خصوص در پایان کاری کمپین.

از آنجایی که سیتی به طور سنتی در ماه‌های پایانی فصل به یک نیروی فوق‌العاده تبدیل می‌شود، معرفی یک کوین دی بروین کاملاً متناسب در بازی‌های حساس می‌تواند کلید کسب یک قهرمانی دیگر در لیگ برتر باشد. این رویکرد به گواردیولا اجازه می دهد تا فودن را در نقش مرکزی خود حفظ کند، جایی که او در آن عالی عمل کرد. در حالی که از قدرت هجومی دی بروین برای هدایت موقعیت های چالش برانگیز استفاده می کند.

در تعقیب ظروف نقره ای

با شکوفایی فودن در غیاب دی بروین. استاد بلژیکی ممکن است به عنوان MVP بزرگ سیتی ظاهر شود و خلاء گوندوگان را پر کند و کمک قابل توجهی به موفقیت مداوم تیم کند. چالش گواردیولا در حال حاضر در سازماندهی همکاری یکپارچه بین دی بروین و فودن نهفت. تا اطمینان حاصل شود که قدرت تهاجمی سیتی در حالی که آنها برای افتخار در مراحل پایانی فصل تلاش می کنند، بی بدیل باقی می ماند.

Hesam
11 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *