خط و نشان چند ستاره پرسپولیسی برای یحیی

بازیکنان سابق پرسپولیس که قبلا در مقابل سپاهان گلزنی کرده است برای دیدار مجدد با تیم سابق خود اعلام آمادگی نموده است. در ادامه سایت ورزشی با خط و نشان چند ستاره پرسپولیسی برای یحیی همراه شوید.

 

خط و نشان چند ستاره پرسپولیسی برای یحیی

به گزارش سایت ورزشی، باشگاه سپاهان با کسب نتیجه عجیب و پرگل امید خودش را برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا زنده نگه داشت و با 9 گل حریف ازبکستان خود را تحقیر کرد. گلزنان این بازی هفت تا از بازیکنان مختلف سپاهان بودند که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را داشتند. تنها عیسی آل کثیر و محمد جواد حسین نژاد مردان دو گله این دیدار بودند. نکته جالب در میان گلزنان سپاهان این بود که 5 بازیکن سابق قرمزها حضور داشتند. عیسی آل کثیر، رامین رضاییان، رضا اسدی، شهریار مغانلو و فرشاد احمدزاده از جمله بازیکنان سابق قرمزها که برای سپاهان عملکرد خوبی داشتند و گل زدند. دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته آینده مهم ترین مسابقه لیگ را در نقش جهان برگزار می کنند. حالا بازیکنان سابق قرمزها با فرم عالی و ایده آل و گل های زیاد به استقبال یحیی می روند.

خط و نشان چند ستاره پرسپولیسی برای یحیی

در بین نفرات چند بازیکن توسط گل محمدی از پرسپولیس کنار گذاشته شده بودند و اصلا رابطه مناسبی با سرمربی سابق ندارند. به همین علت بازی یکشنبه در برابر پرسپولیس کاملا حیثیتی است. نفراتی که با درخشش در برابر آلمالیق هشدارهای جدی به سرمربی تیم پرسپولیس دادند که برای تقابل کاملا آماده هستند. قطعا به دلیل آمادگی بالای بازیکنان و نفرات سپاهان، پرسپولیسی ها کار سختی را برای مهار آنها خواهند داشت. در ترکیب پرسپولیس نیز چندین بازیکن سابق سپاهان نظیر گولسیانی، سرلک، اسماعیلی فر، رفیعی و ریگی حضور دارند که این موضوع به جذابیت‌های این بازی اضافه خواهد کرد. لطفا پیش بینی و نظرات تان را درباره این دیدار در کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
7 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *