ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

ترکیب تیم استقلال تهران برای مسابقه با پرسپولیس کاملا به رسیدن یا نرسیدن ایمان سلیمی بستگی دارد. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ همراه شوید.

 

ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

به گزارش سایت ورزشی، هرچند باشگاه استقلال عکس هایی از ایمان سلیمی در آخرین جلسه تمرینات تیم قبل از دربی پایتخت منتشر نمود. اما حضور این بازیکن در مسابقه با پرسپولیس هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. تقریبا می توانیم بگوییم که ترکیب استقلال و انتخاب سیستمی که جواد نکونام با آن رو در روی پرسپولیس می رود. به یک بازیکن استقلال یعنی ایمان سلیمی بستگی دارد. این موضوع یکی از ابهامات بزرگ باشگاه است. زیرا تمامی ارنج و آرایش تیم آبی ها به این فوتبالیست بستگی دارد. در زیر و با فرض حضور این بازیکن در جمع نفرات اصلی، ترکیب احتمالی آبی پوشان را مرور می‌کنیم:

ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

سید حسین حسینی دروازه بان استقلال از سه دربی آخر خودش خاطرات جالبی ندارد. او به واسطه شکست در فینال جام حذفی با انتشار یک استوری از استقلال خداحافظی نمود. اما دوباره به این تیم بازگشت و حالا در بازی امروز به دنبال جبران چنین موضوعی است و می خواهد حسابی دل هواداران را شاد کند. استقلال با فرض رسدین ایمان سلیمی به این دیدار، می توانیم او را در کنار آرامین سهرابیان و روزبه چشمی مثلث خط دفاعی آبی پوشان ببینیم. نکونام بازهم تیمش را با چینش سه مدافع به زمین می فرستد.

استقلال و ستاره هایش در مقابل یحیی و بازیکنانش

استقلال و ستاره هایش در مقابل یحیی و بازیکنانش

وینگ بک راست استقلال در این مسابقه صالح حردانی خواهد بود. بازیکنی که در مسابقه قبلی با فولاد عملکرد مناسبی داشت. در سمت مقابل او نیز ابوالفضل جلالی قرار می گیرد. امید حامدی فر نیز در دو بازی قبل ابتدا برای آبی ها به میدان رفت. جواد نکونام برای این مسابقه از این بازیکن جوان استفاده می کند. در کنار مهدی مهدی پور و آرش رضاوند بازیکنان خط میانی تیم خواهند بود. بازیکنان و عناصر تهاجمی آبی ها همان بازیکنان دیدارهای قبل می باشند. جواد از زوج مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو نیز در خط حمله استفاده می کند و امید گلزنی این تیم به دو بازیکنش بستگی دارد.

ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

ترکیب احتمالی استقلال برابر پرسپولیس:

سیدحسین حسینی – روزبه چشمی – ایمان سلیمی – آرمین سهرابیان – امید حامدی فر – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – ابوالفضل جلالی – صالح حردانی – مهرداد محمدی – گوستاوو بلانکو

 

ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

mohamadnd
14 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *