پیش بینی عجیب از قهرمان لیگ برتر انگلیس

پیش بینی عجیب از قهرمان لیگ برتر انگلیس.باستین شواین اشتایگر، ستاره سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، در اتفاقی شگفت‌انگیز، پیش‌بینی غیرمنتظره‌ای برای قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس (EPL) کرد. در میان رقبای معمولی مانند منچسترسیتی، لیورپول و چلسی. شواین اشتایگر با حمایت از استون ویلا برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر، یک توپ منحنی پرتاب کرد.

پیش بینی عجیب از قهرمان لیگ برتر انگلیس

استون ویلا

پیش بینی عجیب از قهرمان لیگ برتر انگلیس
پیش بینی عجیب از قهرمان لیگ برتر انگلیس

تحت مدیریت اونای امری، در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا فاش شد. از همه انتظارات فراتر رفته و در حال حاضر با 42 امتیاز در جایگاه دوم قابل تحسین قرار دارد. عملکرد آنها آنها را تنها سه امتیاز از رهبران لیگ یعنی لیورپول فاصله می‌دهد و بحث‌ها و دسیسه‌هایی را در مورد چشم‌انداز آنها برای یک پیروزی غیرمنتظره برانگیخت.

پیش بینی شواین اشتایگر که از طریق خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام به اشتراک گذاشته شد. بسیاری را غافلگیر کرد. استاد سابق هافبک که سابقه بازی برای منچستریونایتد در لیگ برتر را دارد، به جرأت گفت: “استون ویلا نتایج بسیار خوبی کسب کرد. فکر می کنم آنها در فصل جاری لیگ برتر جام قهرمانی را به دست خواهند آورد.”

آینده نگری او به همین جا ختم نشد

آینده نگری او به همین جا ختم نشد
آینده نگری او به همین جا ختم نشد

. شواین اشتایگر در ادامه به پیش بینی برندگان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا پرداخت و اظهار کرد که معتقد است بایرن مونیخ اولی را تضمین می کند و بایر لورکوزن در دومی پیروز خواهد شد. علاوه بر این، او به بایرن مونیخ برای کسب عنوان قهرمانی بوندسلیگا در فصل جاری اشاره کرد و همچنین پیش بینی کرد که تیم ملی فوتبال انگلیس در مسابقات قهرمانی یورو 2024 آینده پیروز خواهد شد.

در حالی که

در حالی که
در حالی که

پیش‌بینی‌ها در ورزش اغلب مورد بررسی و تردید قرار می‌گیرند، سوابق و تخصص شواین اشتایگر در دنیای فوتبال به ادعاهای جسورانه او اهمیت می‌دهد. با این حال، غیرقابل پیش بینی بودن و رقابتی بودن لیگ برتر از لحاظ تاریخی چنین اعلامیه های جسورانه ای را نامشخص کرد.

صعود استون ویلا در لیگ تحت هدایت امری چشمگیر بوده و نشان دهنده انعطاف پذیری، قدرت تاکتیکی و ثبات است. اگر آنها به شکل فعلی خود ادامه دهند و قدرت های سنتی تر را به چالش بکشند. ممکن است پیش بینی شواین اشتایگر آنقدرها که در ابتدا تصور می شد دور از ذهن به نظر نرسد.

با آغاز فصل

لیگ برتر، همه چشم‌ها به استون ویلا معطوف خواهد شد تا ببینند آیا آنها می‌توانند این پیش‌بینی بعید را به واقعیت تبدیل کنند و نام خود را در میان باشگاه‌های برتر تاریخ فوتبال انگلیس ثبت کنند. چه پیشگویی شواین اشتایگر درست باشد یا نه. پیش بینی جسورانه او قطعاً لایه ای جذاب به هیجان و گمانه زنی های پیرامون این فصل هیجان انگیز فوتبال اضافه کرد.

Hesam
6 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *