آکور در عمل به عنوان لنز نگهدارنده مونپلیه

آکور در عمل به عنوان لنز نگهدارنده مونپلیه.مون پلیه و لنز در یک رویارویی میخکوب کننده در لیگ 1 با هم درگیر شدند که به بن بست منجر شد و آکور آدام مهاجم مون پلیه مهارت های خود را در طول نبرد به نمایش گذاشت. حتی با تلاش‌های سرسختانه آکور که با 7 گل در 14 بازی به عنوان دومین گلزن برتر لیگ 1 ایستاد. هیچ یک از تیم‌ها نتوانستند از بن بست خارج شوند و هواداران را در لبه صندلی خود رها کرد اما بدون رضایت از یک گل.

آکور در عمل به عنوان لنز نگهدارنده مونپلیه

لنز با تسلط بر مالکیت توپ

آکور در عمل به عنوان لنز نگهدارنده مونپلیه
آکور در عمل به عنوان لنز نگهدارنده مونپلیه

و ایجاد چند موقعیت بیشتر نسبت به میزبان خود با اعتماد به نفس وارد مسابقه شد. با این حال، برتری آنها در شب به گل تبدیل نشد و تماشاگران در Stade de la Mosson مشتاق جرقه‌ای برای شعله‌ور کردن مسابقه شدند.

مونپلیه که زمانی یک نیروی قدرتمند بود. اکنون خود را درگیر یک روند نگران کننده از فرم می بیند و ششمین بازی متوالی لیگ را بدون پیروزی پشت سر می گذارد. حمله آنها به طور قابل توجهی صریح بود. زیرا در طول این دوی ناامیدکننده تنها دو بار به تور دروازه رسیدند. این خشکسالی بردها طرفداران و میشل درزرکاریان مربی تیم را به همان اندازه گیج کرده است و به دنبال راه حلی فوری برای مشکلات تهاجمی خود هستند.

علیرغم تساوی رضایت‌بخش

علیرغم تساوی رضایت‌بخش
علیرغم تساوی رضایت‌بخش

مون‌پلیه موفق شد تا در جدول لیگ یک چند قدمی صعود کند و جایگاه خود را به رده سیزدهم برساند. با این حال، خطر سقوط به نظر می رسد زیرا آنها به طور نامطمئن تنها دو امتیاز از منطقه سقوط فاصله دارند.

در انتهای جدول

پاری سن ژرمن برتر است و به راحتی در قله نشسته است و با چهار امتیاز زیبا از نزدیکترین رقیب خود، نیس جلوتر است. همانطور که تیم ها برای موقعیت در رقابت داغ لیگ 1 تلاش می کنند. فشار افزایش می یابد و هر امتیاز به طور فزاینده ای ارزشمند می شود. کمپین مون‌پلیه، که به دلیل فقدان قدرت تمام کردن، مانع شد. در تعادل باقی مانده است، و هر مسابقه اکنون آزمونی حیاتی برای توانایی آنها در لیگ 1 است.

Hesam
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *