تیم الهلال در فصل بعد

باشگاه الهلال عربستان سعودی یکی از تیم های معروف و ثروتمند فوتبالی می باشد. این تیم نمی خواهد از رقیب سنتی و دیرینه خودش النصر عقب بماند. همانطور که می دانید النصری ها بزرگترین رقم قرارداد فوتبالی را در تاریخ این رشته ورزشی به وجود آوردند. به نظر شما تیم الهلال در فصل بعد چه بازیکنانی خریداری می کند؟ در ادامه سایت ورزشی با تیم الهلال در فصل بعد همراه ما باشید.

 

تیم الهلال در فصل بعد

روزنامه سعودی اسپورت بیان داشت که الهلال به دنبال خرید بازیکنان بزرگ و نام آور دنیا است و احتمالا پیش بینی می کنیم که تیم عربستانی با چندین ستاره به میدان خواهد رفت. به گزارش سایت ورزشی به نقل از سعودی اسپورت، الهلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی به دنبال تغییرات زیاد است.

تیم الهلال در فصل بعد

بن نافل رئیس باشگاه الهلال سعودی علاقه مند است که با ترکیب متفاوت و پرستاره ای تیمش را در فصل بعد همراهی نماید. باشگاه متمول عربی در فصل قبل با هدایت رامون دیاز اصلا عملکرد خوبی نداشت. تیم در رقابت های لیگ عربستان اصلا شانس قهرمانی ندارد و در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز در مقابل نماینده ژاپن نیز مغلوب شده است.

تیم الهلال در فصل بعد

تیم الهلال با ستاره هایی جذاب در فصل آینده:

باشگاه الهلال به دنبال ایجاد یک تیم جذاب و با کیفیت با ستاره های مطرح دنیا است. مخصوصا رقیب قدیمی آنها النصر رونالدو را به خدمت گرفت، حالا آنها به دنبال بازیکنان بزرگتری همانند مسی است. جام حذفی تنها رقابتی است که الهلال توانست در آن قهرمان شود. به همین دلیل سران باشگاه به دنبال ایجاد یک تیم پرستاره است. این روزنامه ورزشی پیش بینی کرد که الهلال در تابستان حتی با لوئیس انریکه نیز قرارداد امضاء می کند. احتمال حضور بازیکنان ستاره زیر در تیم وجود دارد:

تیم الهلال در فصل بعد

هوگو لوریس، یوردی آلبا، علی البلیهی، هیون سون، سعود، محمد کنو، بوسکتس، آنخل دی ماریا، میشل، لیونل مسی و مهدی طارمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *