بازگشت الکسیس سانچز به اینترمیلان پس از مارسی

بازگشت الکسیس سانچز به اینترمیلان پس از مارسی، اینترمیلان پس از پایان فصل حضورش در مارسی با امضای قراردادی یک ساله از الکسیس سانچز استقبال می کند.

 

الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

بازگشت الکسیس سانچز به اینترمیلان پس از مارسی

سانچز شیلیایی

الکسیس سانچز در اقدامی که هواداران و تحلیلگران را به وجد آورده است، پس از یک فصل حضور در مارسی، رسما به اینترمیلان بازگشت. اشتیاق ستاره شیلیایی برای پیوستن دوباره به تیم آبی و مشکی در قراردادی جدید که او را بار دیگر پیراهن نراتزوری را بر تن خواهد کرد، محقق شد.

خبر توسط باشگاه ایتالیایی

این خبر لحظاتی پیش توسط اینترمیلان از طریق بیانیه ای رسمی اعلام شد و خرید موفق الکسیس سانچز را تایید کرد. به گفته منابع مورد اعتماد، نارضایتی این بازیکن در دوران حضورش در مارسی نقش بسزایی در تصمیم او برای بازگشت به اینترمیلان داش. گزارش ها حاکی از آن است که او آشکارا از عدم جاه طلبی باشگاه ابراز ناامیدی کرد و این نارضایتی در نهایت منجر به درگیری با کادر فنی و رسانه ها شد.

مدت قرارداد

مدت قرارداد جدید سانچز برای یک سال تعیین شد که تا ژوئن 2024 تمدید می شود. این توافق جمع و جور نشان دهنده اشتیاق او برای کمک به اهداف باشگاه در آینده نزدیک است.

حاضر برای عقد قرارداد و تست پزشکی

این فوتبالیست 34 ساله پنجشنبه شب با همراهی نمایندگان خود وارد فرودگاه لیانته میلان شد. پس از آن او را به هتلی منتقل کردند و شب را در آنجا گذراند. صبح روز بعد، او تست های پزشکی لازم را برای آمادگی برای بازگشت به اینترمیلان انجام داد.

الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

پیشینه سانچز با اینتر

ارتباط سانچز با اینترمیلان به دوره بین سال‌های 2019 تا 2022 باز می‌گردد، زمانی که او قبلا پیراهن نراتزوری را می‌پوشید. پس از این تصدی، او سفری را آغاز کرد که تابستان گذشته او را از باشگاه دور کرد و در نتیجه قرارداد قبلی اش فسخ شد.

بازیکن آزاد

حالا به عنوان بازیکن آزاد، سانچز در حال بازگشت پیروزمندانه به تیم است و به جای خواکین کوریا که به طور موقت با قراردادی قرضی 2 میلیون یورویی راهی المپیک مارسی شد، می شود. ستاره شیلیایی در دوران حضورش در مارسی، با حضور در 35 بازی رسمی در فصل گذشته، قدرت خود را در لیگ فرانسه به نمایش گذاشت. او در طول مسابقات 14 گل به ثمر رساند و 3 پاس گل داد.

نتیجه

با شروع فصل جدید، هواداران و علاقه مندان به فوتبال مشتاقانه منتظر تاثیر بازگشت الکسیس سانچز بر عملکرد اینترمیلان هستند. با تجربه، مهارت و سابقه قبلی او در باشگاه، حضور سانچز بدون شک یک سرمایه ارزشمند است زیرا اینترمیلان برای موفقیت در رقابت های مختلف تلاش می کند.

الکسیس سانچز در مارسی
الکسیس سانچز در مارسی
Pooria
26 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *